סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
וועדת הכלכלה של הכנסת דחתה את ההצבעה על אופן העסקתו של קצין הבטיחות עד לאחר פגרת הכנסת
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> וועדת הכלכלה של הכנסת דחתה את ההצבעה על אופן העסקתו של קצין הבטיחות עד לאחר פגרת הכנסת
9-4-14
בדיון שהתקיים אתמול (8/4/14) בכנסת, בוועדת הכלכלה, החליטה הוועדה שלא להביא את אופן העסקת קציני הבטיחות, נושא כה חשוב ומורכב, להצבעה. הגדיל ועשה בחכמה רבה יו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת, אבישי ברוורמן ביחד עם חברי הכנסת איילת שקד וצחי הנגבי שדחו את ההצבעה על הרביזיה, והחליטו כי יתקיים דיון נוסף בעניין מיד לאחר תום הפגרה במחצית חודש מאי.

בתמונות: ח"כ פרופ' ברוורמן ויו"ר האיגוד שמעון סודאי בעת הדיון אתמול (8/4/14) בוועדת הכלכלה.
 
החלטה זו התקבלה משום שמרבית חברי הכנסת המכהנים בוועדה לא היו נוכחים בדיון עקב הפגרה. יש לציין שאיילת שקד, שביקשה את הרביזיה, ציינה בתחילת הדיון כי מרבית חברי הכנסת איתם שוחחה, מתנגדים לפתיחת הדיון מחדש על אופן העסקת קציני הבטיחות, ולכן היא מבקשת לדחות את ההצבעה למועד חדש בו מרבית חברי הכנסת יהיו נוכחים בוועדה ויצביעו על פי מצפונם.
  
בדיון עלה נושא מספר המפקחים הנמוך והבלתי מספק. יו"ר הוועדה ח"כ פרופ' ברוורמן הביע תרעומת רבה בעניין מספרם המועט של המפקחים. כבר בשנת 2002 קבל מבקר המדינה על סדרת ליקויים בנושא זה  ומאז דבר לא השתנה. כמות כלי הרכב עלתה, מספר הנהגים עלה, מספר קציני הבטיחות הפעילים עלה אף הוא, אך משרד התחבורה לא נערך לאייש תקנים נוספים של מפקחים בתחום קציני בטיחות. היתכן שיש תקציב לפיתוח תשתיות ואין תקציב לאיוש תקנים לפיקוח בקרה ואכיפה על עבודת קציני הבטיחות? ראשי משרד התחבורה מגדירים את קציני הבטיחות כחוד החנית למאבק בתאונות וכחיילי משרד התחבורה, היתכן שכך נפקיר את אלה שפועלים ימים ולילות במאבק בת.ד?

להלן קישורים לדיווחים שהתפרסמו בנדון:

the marker
ערוץ 7
אוטו ניוז
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים