סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מחר, יום ב' 31/12/18 ייתקיים דיון נוסף בוועדת הכלכלה של הכנסת בנושא תיקון חלק י' של תקנות התעבורה
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> מחר, יום ב' 31/12/18 ייתקיים דיון נוסף בוועדת הכלכלה של הכנסת בנושא תיקון חלק י' של תקנות התעבורה
30-12-18

מחר, יום ב' 31/12/18 ייתקיים דיון נוסף בוועדת הכלכלה של הכנסת בנושא תיקון חלק י' של תקנות התעבורה ובהן אופן ההעסקה של קציני הבטיחות.  

הכנסת הנוכחית ממלאת את ימיה האחרונים ואם יפול דבר, הרי שזה ייחשב כהישג עבור העלאת רמת הבטיחות בכבישים.

ברשות משרד התחבורה מסמכים וניירות עבודה המעידים על היתרונות של ההעסקה הישירה אולם, בדיון הקודם לא התקבלה כל החלטה הואיל ומשרד התחבורה לא הגיש מסמכים בהתאם לבקשתו של יו"ר הוועדה, ח"כ איתן כבל. אם משרד התחבורה יעמוד מאחורי הצהרותיו שנשמעו בהזדמנויות רבות ויעביר בהתאם לכך את המסמכים הנדרשים, תוכל הוועדה לקבל החלטה בעניין אופן ההעסקה הרצוייה של קציני הבטיחות. 

בהנהלת האיגוד מודעים לניצול הסחבת הנמשכת ללא סוף ככלי להנציח את המצב הקיים ולמנוע את השינוי הנדרש. המאבק על ההעסקה הישירה, יותר מישהו נוגע למעמדם התעסוקתי של קציני הבטיחות, הוא בעיקר נוגע להגברת הבטיחות בכבישים. רק קציני בטיחות שהינם חלק מהארסנל הקבוע עובדי החברה יכולים לפקח ולהקפיד על מלוי תפקידם נאמנה. 

בשבוע שעבר ארעו שתי תאונות דרכים בהן היו מעורבות משאיות. באחת מהן היה הרוג. שמעון סודאי, יו"ר האיגוד פנה לאבנר פלור, סמנכ"ל בכיר במשרד התחבורה בבקשה שיברר מי היו קציני הבטיחות הממונים על המשאיות שהיו מעורבות בתאונה. האם קציני בטיחות עובדי קבלן, או קציני בטיחות בהעסקה ישירה ? מר פלור קיבל את מספרי הרישוי של המשאיות  ויש לקוות כי מחר, בדיוני הוועדה יתקבלו התשובות ממשרד התחבורה. יתבררו הדברים. 

היום התפרסמה כתבה מעניינת בעניין זה בעיתון "ישראל היום" ומומלץ ביותר לקרוא אותה על מנת לקבל פרספקטיבה מלאה בנושא ההעסקה הישירה והדיון מחר בוועדת הכלכלה.

לעיון בכתבה - לחץ כאן
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים