סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חברת רנו העולמית מקימה בישראל מיזם לקידום חדשנות בתחום התחבורה בשת"פ עם המכון לחדשנות תחבורתית באוניברסיטת תל אביב
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> חברת רנו העולמית מקימה בישראל מיזם לקידום חדשנות בתחום התחבורה בשת"פ עם המכון לחדשנות תחבורתית באוניברסיטת תל אביב
13-6-16
חברת רנו העולמית מקימה בישראל
מיזם לקידום חדשנות בתחום התחבורה בשת"פ עם המכון לחדשנות תחבורתית באוניברסיטת תל אביב

המיזם החדש בשיתוף חברת קרסו מוטורס והתוכנית הלאומית לתחליפי דלקים במשרד רה"מ
 
משלחת של בכירי חברת  רנו העולמית הגיעה אמש   (יום שני ה 13.06) לישראל להשקת מיזם חדשנות משותף עם התוכנית הלאומית לתחליפי דלקים במשרד רה"מ והמכון לחדשנות תחבורתית באוניברסיטת-תל אביב.

מטרת המיזם המשותף לאתר ולנתר סטארט-אפים וחברות ישראליות בתחום התחבורה החכמה ותחומים המשיקים לה מתוך רצון לבדוק יישום הטכנולוגיות שלהם על החשמליות העירוניות החדשות מבית רנו: זואי וטוויזי (ZOE;TWIZYׂ).
בשבועות הקרובים יוציא המכון לחדשנות קול קורא ליזמים ולסטארט אפים כחול לבן להציע הצעות לבחון את הטכנולוגיות שלהם ברכבים החשמליים. כל ההצעות שיתקבלו יבחנו על ידי צוות שיפוט שיורכב מכל הגורמים המעורבים במיזם. אלו שיבחרו יוכלו לבחון את יישום הטכנולוגיות שלהם על הרכבים, לאחר בדיקה והתאמה על ידי אנשי רנו.

חשוב לציין כי במהלך המיזם, המכוניות החשמליות החדשניות יוצמדו למכון לחדשנות תחבורתית במטרה לבדוק יישום הטכנולוגיות לאורך זמן. מטרת הפעילות היא לבדוק היתכנות שילוב טכנולוגיות סטארט אפים ישראליים ברכבי רנו.

המיזם החדשני הושק אתמול בערב (יום שני) בבניין פורטר באוניברסיטת תל-אביב, אליו הגיעה משלחת בכירי רנו העולמית בראשות : נדין לקלר -  סגנית נשיא רנו העולמית וסרג' פסולונגי – מנהל פרויקט רנו חדשנות בעמק הסיליקון.
 
מנכ"ל קרסו מוטורס, איציק וייץ מסר: "מיזם חשוב זה, השני מסוגו בעולם, הינו הוכחה נוספת לתפקיד החשוב של מדינת ישראל בתחום החדשנות בכלל והחדשנות הטכנולוגית  בפרט. התרומה המשמעותית של ענף ההייטק הישראלי לעיצוב הדור הבא של עולם הרכב והתחבורה וההכרה וההערכה הבין-לאומית לה זוכה ישראל הם נכס חשוב בהתמודדות של ענף התחבורה עם אתגרי העתיד שאיתם יצטרך להתמודד."


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים