סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
TOYOTA מפתחת מכשיר ניידות לביש לבעלי מוגבלות בראייה שנועד לשפר את ניידותם ואת איכות החיים שלהם
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> TOYOTA מפתחת מכשיר ניידות לביש לבעלי מוגבלות בראייה שנועד לשפר את ניידותם ואת איכות החיים שלהם
10-3-16
 
TOYOTA מפתחת מכשיר ניידות לביש לבעלי מוגבלות בראייה שנועד לשפר את הניידות ואת איכות החיים שלהם

TOYOTA היא הרבה מעבר למכוניות והמשאיות. בטויוטה מאמינים כי יש להם תפקיד במתן מענה לאתגרי הניידות, כולל בסיוע לאנשים בעלי מוגבלויות כך שיוכלו לעשות יותר. 

ניידות מעצימה. זו הסיבה שחברת TOYOTA פועלת לפיתוח מכשור לביש המיועד לעיוורים ולקויי ראייה, במטרה לאפשר להם יותר חופש, עצמאות וביטחון. פרויקט  BLAID משקף את מחויבותה של החברה לשיפור חייהם של אנשים באמצעות הגברת הניידות לכולם.
 
המכשור נועד למלא את הפערים שהותירו מקלות, כלבים ומכשירי GPS בסיסיים באמצעות מתן מידע נוסף למשתמשים על סביבתם. המכשיר החדשני שמולבש סביב הכתפיים יעזור למשתמשים לנווט טוב יותר במקומות סגורים, כגון בנייני משרדים ומרכזי קניות, בכך שיסייע להם לזהות תכונות היומיום, כולל שירותים, דרגנועים, מדרגות ודלתות.
 
המכשיר יהיה מצויד במצלמות המאתרות את הסביבה של המשתמש ויוכל להעביר אליו או אליה מידע דרך רמקולים ומנועי רטט. המשתמשים יהיו מסוגלים לקיים אינטראקציה עם המכשיר באמצעות זיהוי קול ולחצנים TOYOTA מתכננת בסופו של דבר לשלב במכשיר מיפוי, זיהוי אובייקט וטכנולוגיות זיהוי פנים.
 
"הפרויקט BLAID הוא דוגמה אחת לאופן שבו TOYOTA מובילה את הדרך אל העתיד של הניידות, באופן רחב הרבה מעבר למכוניות" אמר סיימון נאגאטה סגן נשיא טויוטה צפון אמריקה, "אנחנו רוצים להרחיב את חופש ניידות לכל האנשים, לא משנה הנסיבות, המיקום או היכולת שלהם."
 
TOYOTA" היא הרבה מעבר למכוניות והמשאיות הנהדרות שאנו מייצרים. אנו מאמינים כי יש לנו תפקיד במתן מענה לאתגרי הניידות, כולל בסיוע לאנשים בעלי מוגבלויות כך שיוכלו לעשות יותר ", אמר דאג מור, שותף מנהל תחום רובוטיקה בחברה, "אנו מאמינים בפרויקט זה יש את הפוטנציאל להעשיר את חייהם של אנשים עיוורים ולקויי ראייה."
 
במסגרת פרויקט BLAID משיקה TOYOTA קמפיין מעורבות שמזמין את העובדים לשלוח סרטונים של ציוני דרך בולטים. קטעי הווידאו ישתמשו את מפתחי BLAID  כדי "ללמד" את ההתקן לזהות טוב יותר הדרך.
 
להתרשמות ניתן לבקר באתר  TheToyotaEffect.com  הכולל סרט וידאו קצר המדגים גרסה בשלב מוקדם של המכשיר. 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים