סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
טויוטה תציג SUV חשמלי חדש
דף הבית >> עמודי כתבות >> טויוטה תציג SUV חשמלי חדש
8-8-20
 
טויוטה תציג SUV חשמלי חדש הרכב מבוסס על פלטפורמת e-TNGA החדשה והרבגונית, המאפשרת קיצור זמני הפיתוח וכן פיתוח מספר דגמים במקביל


 
ציון דרך לקראת יציאתם לשוק של מגוון כלי רכב חשמליים
חברת טויוטה הודיעה כי תעניק הצצה ראשונה לדגם חדש בהיצע הדגמים החשמליים שלה BEV- רכב SUV בגודל בינוני. הרכב מבוסס על פלטפורמת e-TNGA החדשה של טויוטה. בשלב זה, חושפת טויוטה אך ורק את המתאר המעוצב של הרכב וכן פרטים על ארכיטקטורת הפלטפורמה. בחודשים הקרובים יימסרו פרטים נוספים.
 
הדגם, שעדיין לא ניתן לו שם, יתבסס על פלטפורמת e-TNGA החדשה של טויוטה. הודות לעיצוב חכם, זוהי פלטפורמה רבגונית שניתן להתאימה בקלות למגוון סוגי רכב. העיקרון הבסיסי של הארכיטקטורה החדשה הוא שמספר אלמנטים מרכזיים נשארים קבועים בעוד שאחרים משתנים. גישה זו מאפשרת שוני ברוחב, אורך, בסיס הגלגלים וגובה הרכב. כן ניתן להגדיר את פלטפורמת e-TNGA עבור הנעה אחורית, קדמית או של כל הגלגלים ועם מגוון רחב של קיבולות סוללה ומנועים חשמליים על מנת להתאים לסוגי רכב ושימושים שונים.
 
הודות לגישה רב תכליתית זו, ניתן לקצר את זמן הפיתוח של גרסאות דגמים שונים ולפתח מספר דגמים במקביל. הדגם הראשון המבוסס על e-TNGA כבר פותח ונמצא בהכנה לקראת ייצור. הייצור עצמו יתבצע במפעל ZEV של טויוטה ביפן.
 
"טויוטה תחל בקרוב בשלב הבא בחשיפת היצע דגמי המכוניות החשמליות מונעות הסוללה על ידי הצגה ראשונית מקדימה של רכב פנאי בגודל בינוני חדש בחודשים הקרובים. הרבגוניות והגמישות של טכנולוגיית e-TNGA מאפשרות לנו לתכנן וליצור כלי רכב שהם לא רק חשמליים המונעים על ידי סוללה, אלא גם מלהיבים לנהיגה ויפים למראה" אמר קוג'י טויושימה, סמנכ"ל בכיר, מפעל ZEV, ‏ Toyota Motor Corporation.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים