סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
משרד התחבורה לציבור: הימנעו מהגעה למשרדי הרישוי ובצעו את כל הפעולות מהבית
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> משרד התחבורה לציבור: הימנעו מהגעה למשרדי הרישוי ובצעו את כל הפעולות מהבית
10-3-20
 
משרד התחבורה לציבור: הימנעו מהגעה למשרדי הרישוי
ובצעו את כל הפעולות מהבית
 
בעקבות התפשטות הקורונה. משרד התחבורה קורא לציבור הרחב להימנע מלהגיע לסניפי משרד הרישוי ואגפי משרד התחבורה המקבלים קהל, ולבצע את כל הפעולות הנדרשות  במגוון האמצעים המקוונים שהמשרד מעמיד לרשות הציבור הרחב. זאת, במטרה לשמור על בריאות הציבור ככל הניתן.

מנכ"לית משרד התחבורה, קרן טרנר אייל ציינה כי משרד התחבורה מאפשר כיום לציבור הרחב לבצע את רוב פעולות הרישוי, הרכב והנהיגה, באינטרנט, במוקד הטלפוני, בעמדות הרישוי האוטומטיות (רישיומט) ובכל סניפי דואר ברחבי הארץ. זאת, מבלי להגיע לסניפי משרדי הרישוי או למשרד התחבורה.
 
ציבור הנהגים יכול לחדש את רישיון הרכב והנהיגה באתר משרד התחבורה, במוקד הטלפוני (5678*) ובעמדות הרישוי האוטומטיות (רישיומט). כמו כן, ניתן לחדש את הרישיונות בכל סניפי הדואר ברחבי הארץ ולהנפיק את רישיון הרכב גם במכוני הרישוי. משרד התחבורה מזכיר לנהגים כי לא נדרש עוד לשאת את רשיונות הנהיגה והרכב בעת הנהיגה וניתן להסתפק בהצגת תעודת זהות או דרכון.
 
בין השאר, ניתן להגיש באתר המשרד בקשה להנפקת תגי נכה, הצהרה על סיום תכנית ליווי של נהג חדש, מידע על בדיקות רפואיות ושליחת פניות ישירות לכל אגפי המשרד. כמו כן, ניתן להגיש בקשה לקבלת תדפיס נקודות חובה לנהג באתר משרד התחבורה, בעמדות הרישוי האוטומטיות (רישיומט) ובמוקד הטלפוני (5678*).
 
בנוסף, ניתן להגיש באמצעות האתר בקשה ליבוא אישי של כלי רכב, לביטול העברת בעלות על רכב, פניות בנושא "קריאה חוזרת" של רכב (recall) וכן בקשה להנחה באגרת רישוי רכב או קבלת החזר ובקשה להחזרי אגרות רכב. בנוסף, ניתן להגיש באמצעות האתר בקשה להוצאת רישיון משיט ולחדש את תעודת המשיט. 

משרד התחבורה מבקש להבהיר כי סניפי משרד הרישוי פועלים במתכונת רגילה, בהזמנת תור מראש. עם זאת, כחלק מהמאמץ הלאומי לשמירה על בריאות הציבור, ממליץ המשרד להשתמש באמצעים המקוונים העומדים לרשות הציבור.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים