סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
תערוכת טכנוקאר המיועדת לעולם המקצועי של ענף הרכב תתקיים השנה בין התאריכים 19-21 למאי
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> תערוכת טכנוקאר המיועדת לעולם המקצועי של ענף הרכב תתקיים השנה בין התאריכים 19-21 למאי
26-3-14
לראשונה: תערוכת טכנוקאר -  התערוכה המקצועית של ענף הרכב, תפיק השנה גם ועידת עסקים מיוחדת עבור בעלי המקצוע בענף. בנוסף, התערוכה פתחה מתחם חדש ייעודי  לבעלי עסקים המחזיקים ציי רכב קטנים או בינוניים
 
תערוכת טכנוקאר המיועדת לעולם המקצועי של ענף הרכב מתקיימת אחת לשנתיים בגני התערוכה ומהווה כבר שנים רבות את האירוע הגדול והמשמעותי ביותר עבור בעלי המקצוע בענף.
 
השנה, תתקיים התערוכה השמינית במספר מה – 19 ועד ה – 21 במאי  2014בגני התערוכה תל אביב, כאשר לראשונה, היא תהפוך לוועידת העסקים של עולם הרכב ותעמיד במרכזה שאלות מהותיות לענף הרכב המקצועי. בפגישה שערכו מנהלי התערוכה עם ראשי ענף הרכב בגרמניה, נודע להם על הכשרה מתקדמת של הון אנושי ברחבי העולם בענף וכן על העמדת הנושא הבטיחותי בראש סדר העדיפויות  של בעלי המקצוע בענף. מאחר ואף בארץ הענף סובל ממחסור חמור בעובדים שדורש הכשרת הון אנושי איכותי הייטקיסטי ומאחר ובעלי המקצוע בענף אמונים על בטיחות המשתמשים בכלי הרכב, החליטו המארגנים לשלב נושאים מהותיים אלה גם בתערוכת טכנוקאר בארץ.
 
בדרך כלל, התערוכה כוללת ביתנים ותצוגות של כל החברות שיש להן מה להציע לבעלי המקצוע השונים בענף. אולם השנה, החליטו מארגני התערוכה שלא להסתפק בצד המכירתי בלבד, אלא להוסיף גם עולם שלם של תוכן לתערוכה וכך לצד הביתנים והתצוגות, באי התערוכה ייהנו מפאנלים, פורומים, סדנאות, התכנסויות מקצועיות והרצאות שרובן ככולן יעסקו בעולם הרכב המקצועי, בהשלכות ובמגמות המשיקות לו. המבקרים יוכלו לפגוש ולשמוע: שרים, חברי כנסת, מרצים בעלי שם בתחום, מנהלי משרד בכירים, אנשי שיווק באינטרנט, מקצועני טכנולוגיה, מומחים לשירות לקוחות ומומחי כספים ומומחי ומכירות.
בנוסף, התערוכה פתחה מתחם חדש המיועד לבעלי עסקים המחזיקים ציי רכב קטנים או בינוניים. זאת לאחר שמארגני התערוכה הגיעו למסקנה כי אין מענה בשוק הרכב לבעלי עסקים אלו, מאחר ובדרך כלל ההתייחסות היא לחברות הגדולות שברשותן ציי רכב גדולים.
 
במתחם החדש, יוכלו בעלי ומנהלי העסקים הקטנים והבינוניים לקבל הצעות שכוללות פתרונות מיוחדים המותאמים במיוחד להם, כגון: עסקאות של תמהיל בין רכבי ליסינג לרכבי רכישה ותשלום הוצאות נסיעה לעובדים, אפשרויות רכישה ושדרוג מוזלות וחד פעמיות של כלי רכב פרטיים וכלי רכב דו גלגליים לטובת פעילות העסק, אפשרויות טיפול שוטף (רכישת חבילות טיפול מוזלות), שירותי קציני בטיחות, וקציני רכב  בפרילנס, כלים לשליטה, ניהול ובקרה טכנולוגי לרכבים וכדומה. בנוסף, הם  יוכלו להיחשף לתכנים ייעודיים רק להם ולקבל מידע רב ושימושי, כגון: שיטות מימון לרכב, עמידה מול בנקים במימון רכב לעסק, דרכי ניהול בצי רכב  של עסקים קטנים ובינוניים, כלים לשליטה, ניהול ובקרה טכנולוגי לרכבים שיווק ופרסום בעולם הדיגיטלי, איך תדע את המצב האמתי של העסק שלך בזמן אמת, ניתוח דוחות כספיים ועוד.
התערוכה מיועדת לבעלי ומנהלי מוסכים, בעלי ומנהלי חברות הובלה ושינוע, בעלי ומנהלי חברות היסעים, מנהלי ציי רכב,  בעלי עסקים קטנים ובינוניים שבבעלותם צי כלי רכב קטן או בינוני של  3 כלי רכב פרטיים ומעלה הנמצאים בשימוש העסק, נהגי מוניות  (בעלי רישיונות(, קציני בטיחות בתעבורה, מנהלי רכש ולוגיסטיקה, בעלי ומנהלי מפעלים, מנהלי כספים, נציגי משרדים ממשלתיים, נציגי משרד הביטחון וצבא, נציגי מוסדות - ממשלתי ומוניציפאלי ועוד.
 
בנוסף, האיגודים המקצועיים המרכזיים בענף הרכב חברו לשיתוף פעולה עם תערוכת טכנוקאר ויערכו את הכנסים השנתיים שלהם במסגרת התערוכה, ביניהם: איגוד המוסכים, איגוד השמאים, מועצת המובילים והמסיעים, ארגון מנהלי תחבורה, איגוד מכוני הרישוי ועוד.
 
נדב כהן, מנכ"ל טכנוקאר מסביר: "השנה הבנו שבכדי לשמור על המותג טכנוקאר, בעולם המתפתח של ענף הרכב, לא ניתן להסתפק בצד המסחרי. מה גם שהדרישה לידע אף הגיעה מצד המציגים והמבקרים ולכן החלטנו ללכת על כל הקופה והשקענו  בכינוס המוחות הכי מבריקים ואנשי המקצוע בעמדות הבכירות ביותר בענף. אנחנו מאמינים שידע הוא כוח"

____________________________________________________

* הזמנה אישית על ידי שמעון סודאי יו"ר איגוד קציני הבטיחות
לפרטים היכנסו לכאן : https://www.youtube.com/embed/k95A1LI2nWg?rel=0

* חברים נכבדים לרישום לתערוכה יש להירשם רק ע"י קישור זה בלבד :  http://tcar.hinet.co.il/

הערה : לא ניתן להירשם באמצעות משרד האיגוד לתערוכה ,הרישום מתבצע מהמחשב האישי של החבר  ולאחר הרישום תתקבל הזמנה בדוא"ל חוזר.   
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים