סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
יותר מ-200 דוחות תנועה לנהגים שנסעו בנת"צ ה"קו המקדים" בגוש דן
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> יותר מ-200 דוחות תנועה לנהגים שנסעו בנת"צ ה"קו המקדים" בגוש דן
10-8-14

.סיכום 3 הימים הראשונים לאכיפת נת"צ "הקו המקדים" - למעלה מ- 200 דוחות תנועה נרשמו לנהגים שנסעו בנתיב התחבורה הציבורית (נת"צ) של "הקו המקדים" בגוש דן,  בשלושת הימים הראשונים בהם החל אגף התנועה של משטרת ישראל לאכוף את החוק האוסר על נסיעת כלי רכב פרטיים בנת"צ.
 
"הקו המקדים" החל לפעול ביום שישי לפני כשבוע, בתוואי המתוכנן של הרכבת הקלה ("הקו האדום") בגוש דן, והוא נוסע לאורך חמש רשויות מקומיות: פתח תקוה, בת ים, בני ברק, רמת גן ותל- אביב.
 
מנהל הרשות הארצית לתחבורה ציבורית, מאיר חן ציין כי בשלושת הימים הראשונים בהם פעל הקו רשמה משטרת התנועה דוחות אזהרה בלבד, ומיום רביעי שעבר החלה משטרת התנועה לרשום דוחות לכלי רכב פרטיים שנסעו בנת"צ, בניגוד לחוק.
 
משרד התחבורה ואת"ן תל אביב ומרכז החליטו על הגברת האכיפה בנת"צ, בתוואי "הקו המקדים",  מפתח תקוה ועד בת ים, לאורך כל שעות הפעילות של האוטובוסים. במסגרת זאת, הוצבו שוטרים לאורך הנתיב המטילים קנסות על הנהגים, הנוסעים בנת"צ, בניגוד לחוק. הקנס על נסיעה בנת"צ עומד כיום על 250 שקלים.
 
משרד התחבורה יציב בימים הקרובים שלטי אזהרה מיוחדים, לאורך הנת"צ שיאפשרו להטיל קנסות מוגדלים, בגובה של 500 שקלים על נהגים שיחנו את רכבם בנתיב התחבורה הציבורית.
 
ציר התנועה של ה"קו המקדים" סומן לכל אורכו בצבע אדום, בדומה לסימון הקיים בנתיב התחבורה הציבורית של המטרונית בחיפה ובכביש 1, בכניסה לירושלים. הנת"צ משמש את התחבורה הציבורית בלבד ופועל לאורך כל שעות הפעילות של התחבורה הציבורית.
 
מנהל הרשות הארצית לתחבורה הציבורית ציין כי לא מדובר במבצע חד פעמי של משטרת התנועה אלא בפעילות מתמשכת על פני כל השנה שתשפר את השירות לציבור  ותחזיר את היתרון של התחבורה הציבורית על  הרכב
הפרטי.  
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים