סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אני מצדיע לקציני הבטיחות העוסקים בתחום התובלה והמשאיות
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 9) >> אני מצדיע לקציני הבטיחות העוסקים בתחום התובלה והמשאיות
23-5-13

את יום ההשתלמות הפורה פתח שמעון סודאי יו"ר האיגוד. בתחילת דבריו, הודה סודאי  לחברי האיגוד על שטרחו והגיעו.

בנוסף, הודה סודאי  לחברת U.T.I ונציגי החברה על שיתוף הפעולה הפורה המתקיים  זה יותר משנה וחצי עם האיגוד. סודאי ציין את נכונות החברה לתרום ולתת כלים לחברי האיגוד בתחום זה והודה במיוחד לשרה גולדמן, מנהלת השווק של החברה, על הפקת הארוע  וההשקעה המרשימה בו.

"אני מצדיע לקציני הבטיחות העוסקים בתחום התובלה והמשאיות" אמר סודאי. 
"אין ספק שקציני בטיחות העוסקים בתחום המשאיות נושאים באחריות כבדה תרתי משמע. תפקידם קשה ומורכב יותר בהשוואה לקציני בטיחות בציים של רכב פרטי. ק. בטיחות בתחום המשאיות מעורב בצד הטכני המורכב, מעורב במערכות לבדיקה במשאית וכל זאת בנוסף לפיקוח על ה"גורם האנושי" ופיקוח על שעות עבודה ומנוחה ,לצד הכשרת הנהג בטעינה פריקה של סחורות" הוסיף סודאי בעניין זה .
 
בהתייחסו לעניין "הגורם האנושי" כגורם מכריע בשליטה על כלי הרכב, אמר סודאי שאין ספק כי הגורם האנושי הוא המרכיב החשוב שעליו יש לתת את הדגש במהלך הכשרתם של הנהגים. עליהם להכיר את מערכות הרכב השונות ובכללם  גם את מערכות הבטיחות. בנוסף, עליהם לדעת לנהוג נהיגה חסכנית הואיל וחסכון והתיעלות הם צו השעה. גם הטיפול ב"גורם האנושי" על כל מורכבותו, הינו באחריותו של ק. הבטיחות.

בסכמו את דבריו, אמר סודאי. "מטרת ההשתלמות להקנות לנו ידע נרחב ע"מ שנעביר אותו לנהג  המשאית. בימים אלו צו השעה הוא חסכון והתייעלות. גם נושא החיסכון בדלק הופך להיות מרכיב חשוב –יום ההשתלמות יעסוק גם בדברים אלו ויקנה כלים לנהיגה חסכונית" .

לעיון באלבום תמונות מהכנס - לחץ כאן
  
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים