סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הצלחה בניסוי הנחת יריעה סולארית גמישה על רכב
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> הצלחה בניסוי הנחת יריעה סולארית גמישה על רכב
19-8-19
 
חברת אפולו פאוור יצרנית יריעות סולאריות גמישות, הצליחה  בניסוי הנחת יריעה סולארית גמישה על רכב מסוג רנו במסגרת שיתוף פעולה עם קבוצת רנו- ניסאן-מיצובישי.
 

אפולו פאוור מדווחת כי בהמשך להסכם עם אוטומוטיב סרוויס ישראל, הנציגה הרשמית של מעבדות החדשנות של קבוצתרנו-ניסאן-מיצובישי, להתקנת היריעה הסולארית הגמישה שפיתחה החברה על גג רכב חשמלי מסוג Renault   .ZOE
לצורך בדיקת התכנות חשמלית ומכאנית של יישום היריעה הסולארית של החברה, הצדדים סיכמו במשותף את תוצאות בדיקת ההתכנות 
:
היריעה ייצרה אנרגיה חשמלית מאור השמש, לאורך כל משך בדיקת ההתכנות כולל בזמן נהיגה ותרחישי שימוש שונים.  הצדדים בהסכם הסכימו לדון על המשך הניסויים  בהתבסס על תוצאות בדיקת ההתכנות

עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור, מסר: "אנו שמחים על הצלחת ניסוי ההתכנות שביצענו יחד עם אוטומוטיב סרוויס ישראל, הנציגה הרשמית של מעבדת החדשנות של קבוצת רנו-ניסאן-מיצובישי בישראל. 
הניסוי הוכיח כי היריעה הגמישה שפיתחנו ייצרה אנרגיה חשמלית מאור השמש לאורך כל משך בדיקת ההתכנות , כולל בזמן נהיגה ובתרחישי שימוש שונים. אנו נמצאים עמם בדיונים על המשך ניסויים נוספים בתחום חיבור היריעה לרכבי הקונצרן. 

מהפכת הרכב החשמלי וההיברידי קורמת עור וגידים וחברות הרכב הגדולות נערכות ליום שבו יוקטן ייצור הרכבים המונעים על ידי בנזין וסולר. 
הטכנולוגיה אותה אנו מפתחים מכוונת בין היתר לרכבים החשמליים והיברידים ונוגעת בנקודות הכי בעייתיות בעולם הרכב החשמלי שהיא הגדלת טווח נסיעה בין טעינות ויכולת טעינה ללא תלות בתשתיות. 

אנו ממשיכים בתכנית שלנו לאיתור שותפים אסטרטגיים מובילים בתחום הרכב ובתחומים אחרים בהם אנו מאמינים שיכול להיות לנו יתרון טכנולוגי".
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים