סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
בעקבות תחילת עבודות הרכבת הקלה בגוש דן, תכנית שתאסור על כניסת משאיות בשעות הבוקר בצירי העבודות של הרכבת הקלה
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 16) >> בעקבות תחילת עבודות הרכבת הקלה בגוש דן, תכנית שתאסור על כניסת משאיות בשעות הבוקר בצירי העבודות של הרכבת הקלה
2-8-15
בעקבות תחילת עבודות הרכבת הקלה בגוש דן
השר כץ הנחה לגבש תכנית שתאסור על כניסת משאיות בשעות הבוקר בצירי העבודות של הרכבת הקלה
 
יוקם צוות מקצועי משותף למשרד התחבורה, עיריית תל אביב ומשטרת ישראל, שיבחן המלצות לצמצום דרסטי של כניסת משאיות וכלי רכב כבדים לתוך תל אביב, באזור העבודות של הרכבת הקלה, למעט משאיות אספקה המובילות את תוצרת הבוקר לרשתות השיווק.
 
תגובש תכנית שתאפשר צמצום  משמעותי של כניסת משאיות וכלי רכב כבדים לתל אביב בשעות הבוקר, באזורי העבודות של הרכבת הקלה בגוש דן. זאת, במטרה להקל על עומסי התנועה באזורים אלה.  
 
השר כץ הנחה את מנכ"ל משרדו, להקים צוות מקצועי משותף למשרד התחבורה, עיריית תל אביב, משטרת ישראל ומועצת המובילים והמסיעים, שיבחן המלצות לצמצום דרסטי של תנועת משאיות וכלי רכב כבדים, בצירי התנועה באזור העבודות של הרכבת הקלה בתל אביב.
 
במסגרת התכנית, נבחנת אפשרות לאסור על תנועת משאיות וכלי רכב כבדים, בין השעות 06:30 ועד 09:30 בבוקר, בדומה להסדר הקיים במספר כבישים מרכזיים בארץ, דוגמת כביש 1 בין תל אביב לירושלים, בקטע שבין שער הגיא לירושלים.
 
האיסור על תנועת משאיות בשעות הבוקר באזורי העבודות של הרכבת הקלה, לא יחול על משאיות אספקה, המובילות את תוצרת הבוקר, למרכולים ולרשתות השיווק השונות.
 
סגירת צירי התנועה למשאיות וכלי רכב כבדים באזורי העבודות בשעות הבוקר, נועדה להקל ככל הניתן על תנועת כלי הרכב, ולפנות צירי תנועה עמוסים, בצירים העוקפים את אזורי העבודות.
 
יצוין כי בסוף השבוע שעבר, הנחה השר כץ את המפקח על התעבורה במשרדו, מאיר חן, לאסור נסיעת רכבי שרים ואישי ציבור נבחרים, בנתיבי התחבורה הציבורית (נת"צים), באזורי העבודות של הרכבת הקלה בגוש דן.          
 
עם תחילת העבודות, צפוי תגבור משמעותי של אוטובוסים בנתיבי התחבורה הציבורית ולכן חשוב לפנות את הנתיבים לטובת התחבורה הציבורית ולמנוע כניסה של כלי רב פרטיים. "על השרים לשמש דוגמא אישית לכלל ציבור הנהגים, ולהשאירם פנויים לטובת האוטובוסים והתחבורה הציבורית" הוסיף כץ. 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים