סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מהתאריך 1/6/2017: עוברים ללוחית רישוי לרכב בת שמונה ספרות
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> מהתאריך 1/6/2017: עוברים ללוחית רישוי לרכב בת שמונה ספרות
21-9-15
 
בעוד כשנה וחצי: עוברים ללוחית רישוי לרכב בת שמונה ספרות

פרוייקט הסבת מספרי הרישוי של כלי הרכב, יוצא לדרך.
חברת מוסט, מקבוצת מלם-תים, זכתה במכרז, להסבת מספרי הרישוי של כלי הרכב בישראל, לשמונה ספרות. הנפקת מספרי הרישוי החדשים תחול על כל כלי רכב חדש, שיעלה על הכביש, החל מ-1 ביוני 2017. שאר כלי הרכב, ימשיכו לשאת לוחית רישוי בת שבע ספרות.
 

   לא עוד 7 ספרות - לוחית של 8 ספרות החל מ-1/6/2017


 מספר רישוי עם 8 ספרות

בקרוב: עוברים ללוחית רישוי בת שמונה ספרות. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, יחל בחודש הבא, בפרויקט הסבת מערכות המידע של המשרד, לעידן של לוחית רישוי בת שמונה ספרות. כך הודיע היום שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ.
 
חברת מוסט, מקבוצת מלם-תים, זכתה במכרז, להסבת מספרי הרישוי של כלי הרכב בישראל, לשמונה ספרות, במקום שבע ספרות כיום. הנפקת לוחיות רישוי בני שמונה ספרות, תחל ב-1 ביוני 2017.
 
שר התחבורה שאישר את הפרויקט ציין כי הנפקת מספרי רישוי בני שמונה ספרות תחול על כל כלי רכב חדש, שיעלה על הכביש, החל מ-1 ביוני 2017. שאר כלי הרכב, ימשיכו לשאת לוחית רישוי בת שבע ספרות.
 
יצוין כי מידי שנה מתווספים למרשם כלי הרכב בישראל כ- 250 אלף כלי רכב חדשים. על פי נתוני אגף התקשוב, שבמשרד התחבורה, הסדרות הקיימות המוקצות למספרי הרכב, יספיקו לעוד כשנה וחצי בלבד.
 
מנכ"ל משרד התחבורה, שיגר חוזר לכל הגופים והמוסדות בישראל, המנהלים מערכות מידע על בסיס מספרי הרישוי, המעדכן אותם על תוספת הספרה למספרי הרישוי ומבקשת מהם להערך בהתאם לשינוים הצפויים.
 
ראש אגף התקשוב של משרד התחבורה, צור אהרון, ציין כי מדובר בפרויקט רחב היקף, בעל השפעה ישירה ועקיפה על כלל המשק הישראלי, החל ממשרדי ממשלה, משטרה, צה"ל, רשויות מקומיות, חברות ביטוח, בנקים, חברות מימון, התומכות בתהליך הרכש של הרכב ועד למסופון של פקח החניה.
 
עד שנת 1961, היו מספרי הרישוי של כלי הרכב בארץ, בני שלוש עד חמש ספרות. משנת 1961, החלה הנפקה של מספרי הרישוי בני שש ספרות. בשנת 1980, עברו כלי הרכב בישראל ללוחיות רישוי בני שבע ספרות, כאשר שתי הספרות האחרונות ציינו את שנת היצור, של הרכב.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים