סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  15% פחות הרוגים בשנת 2020 לעומת 2019. בשנת 2020 נהרגו 305 אנשים לעומת 355 אנשים בשנת 2019  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  חג עצמאות שמח לכל בית ישראל!  |  


             
_________
 

  

        
 
משרד התחבורה הפיץ חוזר לחברות ההשכרה המחייבם להקפיד על תקפות רישיון הנהיגה בטרם ההשכרה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 7) >> משרד התחבורה הפיץ חוזר לחברות ההשכרה המחייבם להקפיד על תקפות רישיון הנהיגה בטרם ההשכרה
21-1-13
מנכ"ל משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, עוזי יצחקי הפיץ היום (יום שני) חוזר לכל חברות השכרת הרכב בישראל הדורש מהם להקפיד על הנחיות אגף הרישוי, המחייבות בדיקת תקפות רישיון הנהיגה של שוכר הרכב, בטרם ביצוע עסקה להשכרת הרכב.
 
מנכ"ל משרד התחבורה פרסם את החוזר לחברות ההשכרה לאחר שהתברר כי במספר תאונות דרכים שאירעו לאחרונה ברחבי הארץ, בהם היו מעורבים כלי רכב מושכרים, לא נמצא בידי הנהגים רישיון נהיגה תקף. 
 
השכרה רק עם רשיון תקף
באחת מהתאונות שאירעה לאחרונה בכביש מספר 1 סמוך למחלף שורש הופתעו השוטרים לגלות כי רישיון הנהיגה של אחד מהמעורבים בתאונה פג בשנת 2005 ולא חודש מאז. יתרה מכך תוקפו של רישיון הנהיגה שהחזיק בידיו בפועל, פג כבר ב- 1998.
 
במהלך חקירת התאונה התברר כי הנהג, חסר הרישיון, נהג במכונית של חברת השכרה מבלי שהמציא בפני החברה רישיון נהיגה תקף, כמתחייב מהנוהלים של אגף הרישוי.
 
מנכ"ל המשרד הנחה את מנהל אגף הרישוי, גאנם חמאדה לעקוב אחר ביצוע הנוהל ולוודא כי חברות ההשכרה מקפידות על חובה זאת. יצחקי הוסיף כי לא יהסס לשלול את רישיונה של כל חברת השכרה שתפר את ההוראות.

 

     


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים