סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חטיבת המסחריות של חברת קרסו מוטורס זכתה במכרז של חברת בזק
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 8) >> חטיבת המסחריות של חברת קרסו מוטורס זכתה במכרז של חברת בזק
4-3-13
חברת בזק, רכשה בימים האחרונים 61 ניידות שרות מדגם רנו מאסטר, מחטיבת המסחריות של רנו מקבוצת קרסו מוטורס.בזק ביצעה את הרכישה כחלק משדרוג מערך צי ניידות השרות בחברה.
 
המסחריות של רנו מאסטר, שישמשו כניידות הן בעלות דיגום יעודי וייחודי לרכבים של בזק אשר מתוכננים לתת שרות בכל חלקי הארץ כחלק מפעילות החברה.
 
רנו מאסטר, מסחרית עם מנוע דיזל בנפח 2.3 ליטר 125/150 כ"ס, מגיעה במשקלים 3.5 ו- 4.5  טון.
 הרכב מתהדר במנוע חדש בעל הספק מעולה וצריכת דלק מופחתת הודות למומנט גבוה יותר המופק מנפח מנוע מוקטן. המאסטר החדש בנוי  בעיצוב ייחודי שמייצר לנהג  את סביבת העבודה הטבעית שלו על ידי משטח עבודה מסתובב בתא הנהג, מספר רב של תאי אחסון נרחבים ושימושיים ומרחב עבודה בתא הנהג.
 

61 ניידות שרות - רנו מאסטר, נמסרו לבזק                                 צילום: אלעד גוטמן

לדברי אלחנן יהב,  סמנכ"ל שיווק ומכירות בקרסו מוטורס של רנו, ניסאן וחטיבת המסחריות:" חטיבת המסחריות של רנו, זכתה במכרז של חברת בזק לרכישת מסחריות זו הפעם השלישית בשלוש השנים האחרונות ברציפות. הזכייה במכרז משקפת את האיכות, הבטיחות והביצועים של המסחריות של רנו. אנו גאים בזכייה במכרז ונשמח להרחיב את ההיצע לחברות נוספות".

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים