סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
דבריו של ד"ר שיינין, יו"ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים על פעילות הרשות בראשה הוא עומד ובתוך כך דעתו על מיקור חוץ.
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 14) >> דבריו של ד"ר שיינין, יו"ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים על פעילות הרשות בראשה הוא עומד ובתוך כך דעתו על מיקור חוץ.
1-10-14

להלן קישור לכתבה שפורסמה היום (1/10/14) ב-YNET.
בכתבה מביע  ד"ר שיינין ביקורת  קשה על הרשות בראשה הוא עומד ובתוך כך מביע גם מורת רוחו ממיקור חוץ (עובדים  חיצוניים) אצלו ברשות. לדבריו, אחת הסיבות לכישלון אחת החטיבות ברשות  נובע מהעסקת עובדים במיקור חוץ.
להלן הקישור לכתבה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4576674,00.html

להלן דברי שמעון סודאי, יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה בהתייחסו לכתבה ולבעיתיות של העסקת עובדים במיקור חוץ, כפי שעולה מתוכן הדברים בכתבה. 

שימו לב לדברי יו"ר הרשות לבטיחות בדרכים על מיקור חוץ - למרות דבריו הנחרצים נגד מיקור חוץ, נקטה הרשות עמדה במאבק האחרון על אופן ההעסקה של קציני הבטיחות ,בו מסרה הרשות שאין הבדל בין קצין בטיחות עצמאי לשכיר -צחוק הגורל ,נאה דורש נאה מקיים
.
להלן ציטוט מהכתבה :
הביקורת שמשמיע יו"ר הרשות כלפי החטיבה שאחראית על התחום מטרידה במיוחד: "נושא זה הכרחי במיוחד לאחר שהמיזוג שנעשה בחטיבה לפני כשנתיים לא נראה שעובד בהצלחה", נכתב במסמך של מועצת הרשות.

"החטיבה בנויה כך שנושאים מקצועיים רבים היו במיקור חוץ ולא נראה שהמערכת בשליטה ובבקרה מלאה ועקבית. פעילות החטיבה לדעת היו"ר וחברי מועצה נראית כיום בעייתית, ומחייבת שינויים מהותיים".
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים