סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
פסק דינו של בית המשפט העליון מדגיש את חשיבות השלמת התיקון בסוגיית אופן ההעסקה
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> פסק דינו של בית המשפט העליון מדגיש את חשיבות השלמת התיקון בסוגיית אופן ההעסקה
14-5-19

אם היה למישהו ספק בדבר צדקת דרכנו, מאמצינו והישגינו, פסק דינו של בית המשפט העליון, עליו אנו מברכים, יסיר ספק זה.

מפסק דינו של בית המשפט העליון ניתן ללמוד שאלמלא הערעור שהגשנו, דבר בענייננו לא היה נעשה - לא מצד משרד התחבורה ולא מצד כנסת ישראל.

בית המשפט העליון, בהרכב של שלושה שופטים, הבהיר את החשיבות שבהשלמת התיקון ביחס לסוגיית אופן ההעסקה והדגיש בפני משרד התחבורה והכנסת את דחיפות העניין.

ככל שהצהרות משרד התחבורה בבית המשפט לא תיושמנה, מיד עם מינוי שר התחבורה הנכנס וועדת הכלכלה, לא נהסס לעתור שוב לבית המשפט.

בשעה שמשרד התחבורה יושב על הגדר, וגורמים אינטרסנטיים מחבקים אותו על חוסר המעש שמגדיל את הונם, אנו הגורם היחיד שפועל וימשיך לפעול למען הבטיחות ולמען עתידכם התעסוקתי.
 
לקבלת פסק הדין החשוב:  לחץ כאן  
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים