סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הטענה של הרכב מהשקע הביתי (לא מעמדת טעינה) באאוטלנדר PHEV החדש:
דף הבית >> הודעות משרד התחבורה >> הטענה של הרכב מהשקע הביתי (לא מעמדת טעינה) באאוטלנדר PHEV החדש:
18-7-16

הטענה של הרכב מהשקע הביתי (לא מעמדת טעינה)
באאוטלנדר
PHEV החדש:
 
בדגם שיושק בקרוב הרוכשים יוכלו להטעין את הרכב משקע ביתי ללא צורך ברכישת עמדת טעינה
 
לקראת השקת מיצובישי אאוטלנדר PHEV החדש אשר עבר מתיחת פנים נרחבת וצפוי להגיע לקראת סוף השנה, אישר מכון התקנים הישראלי את הכבל אותו ייצרה מיצובישי עבור ישראל בתקן MODE 2 בהתבסס על הגדרות התקן אירופי (EC61851-1), אך עם תיקונים בהתאם לדרישות הישראליות בתצורה של הכבל. עד היום הכבל היחידי שאושר ע" מכון התקנים לטעינת הרכבים, היה כבל MODE 3 עם עמדת הטענה ייעודית בעלת מנגנון פיקוד מובנה בתוך העמדה.
 
הכבל  החדש המאושר אינו דורש עמדת הטענה ייעודית אלא יכול להתחבר למקור חשמל (שקע ביתי) בעל פחת ייעודי ושקע תעשייתי המותקנת ע" חשמלאי מוסמך המאפשר טעינה ללא צורך בעמדת טעינה. מדובר בפיתוח מיוחד של מיצובישי לדרישות הישראליות היות ומכון התקנים דרש התאמה לשקע תעשייתי והנמכת סף זרם הטעינה עד ל- 10 אמפר בשונה מהמקובל במדינות אירופה.

כבל טעינה ב- MODE 2  יסופק כסטנדרט בכל רכבי האאוטלנדר PHEV  והוא כולל יחידת פיקוד שמווסתת את זרם הטעינה.
 
      הטענת חשמל משקע ביתי

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל מציין כי מדובר בסיום של תהליך ארוך שארך כשנתיים ובסופו פרצנו דרך לשינוי אשר ישרת לא רק את רוכשי ה- PHEV. אנו מאמינים כי הדור החדש של הרכב יוכל להוות פתרון מתאים לכל מי שמעוניין ברכב ירוק, וחסכוני ונושא הטעינה היווה חסם עבורו. בעתיד, נאפשר גם אופציה של טעינה מהירה לכשתגיע האפשרות לישראל.
 
האאוטלנדר PHEV החדש שיושק בקרוב יכלול עיצוב פנים וחוץ חדש, אבזור מתקדם וישלובו בו מערכות בטיחות חדשות. ה- PHEV  שהיה ה- SUV חשמלי היברידי הראשון בישראל  משלב בין צרכי הנהג לנסיעות עירוניות ובין עירוניות ושמירה על הסביבה. הרכב יגיע ברמת אבזור מפוארת, אבזור בטיחות מתקדם ויהווה פתרון לנהג הישראלי אשר ירצה להרגיש שקט ובטוח שהוא יכול להשתמש ברכב הן לעבודה ולנסיעות קצרות בתוך העיר תוך שימוש בחשמל בלבד והן לצאת החוצה מהעיר ולא להיות מוגבל בטווח הנסיעה תוך שימוש משולב חשמל ובנזין. מיצובישי מביאה הלכה למעשה את הפתרון הטוב ביותר הקיים היום בעולם לנהג הישראלי אשר רוצה להנות מכל העולמות; נסיעה חשמלית מצד אחד אך ללא הגבלת טווח מצד שני.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים