סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
כלמוביל משיקה את גרסת הדיזל של האאוטלנדר החדש
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 8) >> כלמוביל משיקה את גרסת הדיזל של האאוטלנדר החדש
8-4-13
מיצובישי משיקה את גרסת הדיזל של הדור החדש של האאוט לנדר. רכב הפנאי-שטח החדש מגיע ברמת גימור LIMITED הכוללת 7 מקומות ישיבה, מפתח חכם Kos, פתיחה וסגירת דלק תא מטען חשמלית עם שליטה מהמפתח, מושב נהג חשמלי מעור, חימום למושבים הקדמיים, מערכת שמע עם צג מגע, ומצלמת נסיעה לאחור. הרכב מורכב משלדת Rise מחוזקת וקלת משקל המפחיתה את תצרוכת הדלק ומשפרת את בטיחותו.


מיצובישי אאוטלאנדר החדשה

ה-SUV החדש של מיצובישי מגיע עם גיר אוטומאטי בן שישה הילוכים,
מנוע דיזל בנפח 2.2 ליטר 150 כ"ס ומומנט של 36.7 קג"מ החל מ 1,500 סל"ד
תצרוכת דלק משולבת של 17.2 ק"מ לליטר ( על פי נתוני יצרן )
 
גרסת ה-Limited  מגיעה עם חבילת מערכות בטיחות הכוללות לראשונה בקטגוריה את מערכת ה-FORWARD COLLISION MITIGATION שנועדה למזער את הסיכון של תאונת חזית בתנועה עירונית (עד למהירות 30 קמ"ש). המערכת יוצרת התרעה במקרה שהיא מזהה מצב מסוכן העלול לגרום להתנגשות מלפנים. במידה והנהג לא בלם את הרכב, המערכת תאט ואף תבלום עד לכדי עצירה מוחלטת של הרכב. מעבר למהירות של 30 קמ"ש המערכת תספק התרעה ללא בלימה.

מערכת בקרת שיוט אדפטיבית - ADAPTIVE CRUISE CONTROL – לוקחת את בקרת השיוט צעד נוסף אחד קדימה ומאפשרת קיבוע מרחק למול הרכב שמלפנים כמו גם האטה והגברה של מהירות הנסיעה בהתאם למהירות הרכב מלפנים.

מערכת שלישית הקבועה בגרסת ה-Limited הנה מערכת התרעה על סטייה מנתיב - LANE DEPARTURE WARNING  -  מערכת זו מזהה סטייה של הרכב מנתיב הנסיעה (במקרה והנהג לא א

ותת על מעבר נתיב ) במקרים אלו הנהג מקבל התרעה קולית הכוללת חיווי בלוח השעונים.

 דן אורנשטיין סגן נשיא כלמוביל ומנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי מציין כי " דגם הדיזל שאנו משיקים בסדרה מעלה את רף החסכון בדלק עם  טווח נסיעה שיכול להגיע עד לכ-1000 קילומטר למיכל דלק אחד בן 60 ליטר. אנו מאמינים שגרסת הדיזל המוצעת ללקוח, יחד עם האבזור ומערכות הבטיחות המתקדמות, תהפוך לאחד הדגמים המובילים בסגמנט."    
 
צריכת דלק – אאוטלנדר דיזל
 עירוני:      7.1 (ליטר/100 ק"מ)  14 ק"מ לליטר
בין עירוני: 5.1 (ליטר/100 ק"מ) 19.6 ק"מ לליטר
משולב:     5.8 (ליטר/100 ק"מ) 17.2 ק"מ לליטר
על פי נתוני יצרן

המחיר 224,900 ש"ח.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים