סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לראשונה בקטגוריית הפיק אפ ניסאן נבארה עם אחריות ל- 5 שנים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> לראשונה בקטגוריית הפיק אפ ניסאן נבארה עם אחריות ל- 5 שנים
4-8-14
קרסו מוטורס, יבואנית רכבי ניסאן בישראל, מציעה החל מחודש אוגוסט את רכב הפיק-אפ, ניסאן נבארה, גם עם אחריות ל-5 שנים או 200,000 ק"מ, בעוד הסטנדרט בקטגוריה עומד על אחריות ל- 3 שנים בלבד או 100,000 ק"מ.ניסאן נבארה הינו רכב פיק אפ (טנדר) עוצמתי המשמש לרב לעבודת שטח.  עד היום הגיע הנבארה עם אחריות ל- 3 שנים בלבד או 100,000 ק"מ וזאת בדומה לרכבים אחרים בקטגוריה. הנבארה הוכח לאורך השנים כרכב אמין וחזק ולכן הוחלט על מתן אפשרות ללקוחות להרחיב את האחריות ל- 5 שנים או 200,000 ק"מ – תקופת אחריות שאין מקבילה לה בענף.

הנבארה משמש כרכב עבודה בשילוב עם פעילויות פנאי שטח. הנסועה ברכבי הפיק אפ גבוהה מהממוצע ולכן קרסו מוטורס החליטה לאפשר ללקוחותיה רכישת אחריות מוגדלת– אחריות המבטאת את אמינות הרכב.

ניסאן נבארה הוא פיק אפ בעל מנוע דיזל בנפח 2.5 ליטר עם 190 כ"ס ותיבת הילוכים אוטומטית . הדגם מגיע בגרסה אחת מאובזרת במיוחד הכוללת דיבורית Bluetooth, בקרת אקלים, מערכת סאונד מקורית, חישוקי סגסוגת, מדרגות צד ומראות חשמליות.

הרחבת האחריות תתאפשר עבור כלי רכב חדשים מסוג נבארה שנקנו החל מחודש אוגוסט 2014.  תנאי האחריות זהים וכפופים לכתב האחריות הקיים לרכבי ניסאן.

מחיר לצרכן של ניסאן נבארה: 234,900 ₪.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים