סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  15% פחות הרוגים בשנת 2020 לעומת 2019. בשנת 2020 נהרגו 305 אנשים לעומת 355 אנשים בשנת 2019  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |  חג עצמאות שמח לכל בית ישראל!  |  


             
_________
 

  

        
 
חיפשו "משחטות רכב" ומצאו גם מעבדה... לגידול סמים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 11) >> חיפשו "משחטות רכב" ומצאו גם מעבדה... לגידול סמים
25-11-13
יח' להב 433 של משטרת ישראל, ביצעה בסוף השבוע האחרון פעילות בכפר שופא באיזור טול כרם. הפעילות נועדה לאתר "משחטות רכב" באזור.  במסגרת פעילות זו נעצר חשוד תושב הכפר, תייסר מחמוד שופאני, בשנות השלושים לחייו, שעל פי החשד יחד עם מעורבים נוספים הפעילו משחטת רכבים בכפר וביהמש הצבאי בעופר האריך עד יום שלישי את מעצרו בגין העבירות המיוחסות לו.

 
חלק מהפריטים שנמצאו במשחטת הרכב

בפשיטה על המשחטה נתפסו בין היתר שבעה סטים של מחשבי רכב המשמשים כאמצעי להנעת רכבים, אותם על פי החשד גונבת הכנופייה ושלושה סטים של רכבים מפורקים החשודים כגנובים.

 
להפתעת אנשי היחידה, בתוך המבנה ששימש לאחסנת חלקי הרכב, התגלתה מעבדת הידרו  בה גודלו למעלה ממאתיים שתילים בוגרים של מריחואנה. בנוסף, נמצא במקום ציוד רב המשמש על פי החשד לגידול הצמחים והכנתם לשמוש כסם.

 
         שתילי מריחאוונה שנתפסו בפשיטת אנשי המשטרה

חקירת החשוד והחשדות הנוגעים להפעלת המשחטה בטיפול היחידה, חקירת החשדות הנוגעים למעבדת ההידרו הועברה לטיפול מחוז שי. לחשוד מיוחסות עבירות של קבלת חלקי רכב גנובים ופירוק כלי רכב וכאמור מעצרו הוארך עד יום שלישי.
 


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 

     


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים