סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
התפוצץ המו"מ בין הטסטרים למשרד התחבורה - שביתת הטסטרים נמשכת
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> התפוצץ המו"מ בין הטסטרים למשרד התחבורה - שביתת הטסטרים נמשכת
23-5-16

פיצוץ המו"מ ארע לאחר שמנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי, הודיע לנציגי הטסטרים כי מנוי וגמור עם השר כץ להמשיך ברפורמה ולהפריט את מבחני הנהיגה המעשיים. נציגי הטסטרים ונציגי ההסתדרות שנוכחו גם הם בפגישה, עזבו בכעס את הפגישה ובכך היא הגיעה לקיצה מבלי שהושגה כל התקדמות.

יש לציין כי יצחקי הסכים למציאת פתרונות תעסוקה לכל 126 הבוחנים במשרד התחבורה ולמרות זאת, נציגי הטסטרים המתנגדים להפרטה בחרו לעזוב את הפגישה.

שביתת הטסטרים  נמשכת כבר כ-3 חודשים וגורמת סבל רב לתלמידים אשר ברובם הם בחורים ובחורות צעירים טרום גיוס, בכך שמונעים מהם להיבחן ועקב כך הם אינם יכולים לקבל רשיון נהיגה. בנוסף לסבלם של התלמידים, נפגעת קשה גם פרנסתם של מורי הנהיגה, שכן, באין טסטים, אין כמעט גם שיעורי נהיגה. התלמידים מדרים רגליהם מבתי הספר ללמודי נהיגה הואיל ואין טעם ללמוד כשאין באופק מועד לבחינה מעשית. מורי הנהיגה מדווחים על ירידה של כ-75% בהיקף עבודתם.

לאור האמור לעיל, בדיון שהתקיים בבית המשפט, הציע נשיא בית הדין לעבודה בירושלים, השופט אייל אברהמי לשני הצדדים להיפגש ואכן התקיימה פגישה, לאחר שבועות ארוכים של נתק בין נציגי הטסטרים ונציגי משרד התחבורה, אלא שכאמור הפגישה לא צלחה.

מחר אמור להתקיים דיון נוסף בבית המשפט והשופט אברהמי יחליט אם להעתר לבקשת משרד התחבורה להוציא צו מניעה נגד הטסטרים השובתים.


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים