סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מרצדס מציגה את הבשורה הירוקה בתחום רכבי הובלה והיסעים - מנועים בעלי תו התקן יורו6
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> מרצדס מציגה את הבשורה הירוקה בתחום רכבי הובלה והיסעים - מנועים בעלי תו התקן יורו6
18-6-14
בין החידושים המוצעים, כמו בסדרות היוקרה של היצרן, מערכת בלימה מתקדמת היכולה לזהות רכבים חולפים והולכי רגל ולהגביר את כוח הבלימה בהתאם. 

אמיל קרעין מנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל: "הענף הינו ברומטר ומנוע כלכלי חשוב  במשק הישראלי ועל היבואנים מוטלת אחריות גדולה בשיווק כלי רכב  מתקדמים ובטיחותיים בישראל"

קבוצת רכבי ההובלה וההיסעים הציגה באירוע, בגני התערוכה את דגמי המשאיות והאוטובוסים החדשים של מרצדס ופוסו-קאנטר בעלי תו התקן הירוק יורו6. מדובר בפיתוח קו מוצרים ומנועים חדש לגמרי המתאפיין בניצולת מנוע אפקטיבית, בתצרוכת דלק נמוכה יותר ובצמצום משמעותי בפליטת מזהמים.  
על מנת לעמוד בתקן יורו6 המחמיר, בחרו במרצדס להשתמש במספר טכנולוגיות במקביל: SCR, EGR ו-DPF אשר מפחיתים את ייצור המזהמים במנוע עצמו ופילטר ייעודי המותקן בתוך מערכת הפליטה של הרכב הלוכד ושורף את חלקיקי הפיח המזהמים עוד לפני פליטתם. השילוב של טכנולוגיות אלו תורם לביצועי המנוע ושומר על אורך חייו. 

מרצדס אקטרוס - סביבת הנהג ומבט מהחזית

אמיל קרעין, מנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל, "אנו מבקשים להמחיש בתערוכה זו את עוצמתו של ענף ההובלה וההיסעים בישראל שבהיותו ברומטר כלכלי מרכזי עליו לתת מענה מקצועי, טכנולוגי וכלכלי ללקוחותיו הרבים הפרושים על פני אין סוף מגזרים במשק. כלמוביל מציגה כאן לראשונה את כל החדשנות והפתרונות עבור העוסקים בענף השינוע בישראל המבקש בנוסף לכלי רכב אמינים ומתקדמים גם פתרונות שירות מימון וביטוח שהקבוצה מציעה ללקוחותיה.   

הדגמים שבתערוכה מייצגים את המתקדמים שבענף ההובלה וההיסעים ונותנים מענה לדרישת השוק הן למנועים נקיים יותר והן להקטנת צריכת הדלק. מרצדס אטגו החדשה המיועדת להפצה עירונית, הסדרה החדשה של מרצדס אנטוס שתוכננה למתן מענה להפצה עירונית במשקלים גבוהים (18 טון ומעלה), הסדרה החדשה של מרצדס ארוקס משאית שתוכננה ונבנתה במיוחד לנסיעת שטח עבור ענפי הבניה והתשתיות בהינע מ-4×2 ועד 8×8 וב- 16 רמות הספק שונות, מרצדס אקטרוס החדשה שזכתה בתואר "משאית השנה בעולם 2012" מצוידת במתלי אוויר ובתיבת ההילוכים האוטומטית Mercedes PowerShift 3 בעלת 12 יחסי העברה כסטנדרט, בנוסף קיימת מערכת Predictive Powertrain Control החדשנית לחסכון בתצרוכת הדלק כאופציה. אוטובוס OC500 עם שלדה חדשה ושני מנועי יורו 6 חדשים. 
 
משאית פוסו-קאנטר החדשה גם היא בתקן יורו 6 אשר מקבלת גרסה חדשה למשקל של 8.5 טון ויכולת העמסה של עד 6 טון ובנוסף גרסה היברידית הראשונה בתחום זה בארץ וכן גרסת 4X4 לעבודות הדורשות עבירות שטח גבוהה. מרצדס ספרינטר המסחרית המשמשת להובלה וכמיניבוס להיסעים, בעלת תיבת הילוכים ידנית 6 הילוכים או אוטומטית חדשה 7 הילוכים. הספרינטר הוא הראשון והיחיד בתחומו בעולם העומד בתקנות היורו6 בכל גרסאות המנוע שלו

ה-פוסו קאנטר החדשה

כמו כן הציגה כלמוביל בתערוכה את מגוון רכבי המוניות ובהן ה- B-Class אשר הושקה אך לאחרונה לתחום המוניות עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות כגון ה-CPA להתרעה בפני תאונה חזיתית ומערכת לניטור ערנות הנהג .ה-C-Class עם אבזור עשיר ורמת בטיחות הכוללת, חיישני אור וגשם, מערכת התרעה לירידת לחץ אוויר בצמיגים, בלמים אדפטיביים ועוד.

ה- E-Class היוקרתית הוצגה עם מערכת הבטיחות והסיוע לנהג ה-Intelligent Drive המבוססת אלגוריתמים ובינה מלאכותית.

בתחום האוטובוסים ניתן למצוא את ה- OC500 שילדת מרצדס בעלת ביצועי הנהיגה הדינמיים הטובים ביותר בשוק, עם שלדה חדשה המצוידת בסרן RO400 חדש ושני מנועי יורו 6 בעלי 6 צילינדרים 7.7 ל' או 10.7 ליטרים עם הספקים שבין 299-428 כ"ס המתאימים לסוגי היסעים שונים (עירוני, בינעירוני ותיירותי). 

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים