סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מיום ראשון (2/6/13): חברות הליסינג יוכלו למכור רכב חדש עם אפס קילומטר כ"יד" ראשונה
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 9) >> מיום ראשון (2/6/13): חברות הליסינג יוכלו למכור רכב חדש עם אפס קילומטר כ"יד" ראשונה
26-5-13
הרפורמה בענף הרכב נמשכת- מיום ראשון הקרוב (2 ביוני 2013) יתאפשר לראשונה לחברות הליסינג להתחרות ביבואני הרכב על מכירת רכב חדש ולמכור כלי רכב חדשים (אפס קילומטר) ללא רישום "יד" וללא הערת החכר, המפחיתים את ערך הרכב.
 
מכירת רכב חדש על ידי חברות הליסינג התאפשרה בעקבות תקנה חדשה שנחתמה על ידי שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, המאפשרת לחברות הליסינג ולבעלי תו סחר למכור רכב חדש (אפס קילומטר) ללקוחות מבלי שברישיון הרכב תרשם ("יד") על שמה של חברת הליסינג.
 
כיום רכב חדש הנמכר מחברת הליסינג ללקוחות פרטיים נרשם כ"יד" שנייה למרות שהינו רכב חדש לחלוטין,זאת בעקבות חוק המחייב את יבואני הרכב לרשום את כלי הרכב על שם חברות הליסינג.
 
על פי התקנה החדשה שנחתמה על ידי השר כץ בעלי תו סחר יוכלו לרכוש מכוניות מיבואן הרכב ללא רישום "יד" ברישיון הרכב ובלבד שלא עברו 12 חודשים ממועד יצור הרכב.
 
התקנה קובעת עוד כי בעל תו סחר יחויב לספק ללקוח את כל המידע שנמסר לו מהיבואן על המכונית ולתדרך אותו אודות תפעולה. אם חלפו יותר מ- 12 חודשים מיום יצור הרכב ובעל תו הסחר לא מכר את המכונית היא תרשם על שם בעל תו הסחר והוא יצויין ברישיון כ"יד" נוספת.


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים