סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לובינסקי חתמה עם ג'ינרג'י בע"מ, ספקית תשתית וטעינה לרכב חשמלי עם תחילת השיווק של כלי רכב חשמליים של המותג MG
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> לובינסקי חתמה עם ג'ינרג'י בע"מ, ספקית תשתית וטעינה לרכב חשמלי עם תחילת השיווק של כלי רכב חשמליים של המותג MG
29-12-19

לובינסקי מודיעה על חתימת הסכם עם ספק תשתיות וטעינה ראשון לטובת שיווק הרכב החשמלי MG ZS EV
 

לובינסקי חתמה עם ג'ינרג'י בע"מ, ספקית תשתית וטעינה לרכב חשמלי עם תחילת השיווק של כלי רכב חשמליים של המותג MG.

ג'ינרג'י בע"מ תהייה שותפה ראשונה בהחדרת הרכב החשמלי הראשון שיוצע בכמויות גדולות ללקוחות בסגמנטים המרכזיים בשוק הרכב הישראלי ותעמוד ברמת שירות גבוהה ללקוחות הרוכשים כלי רכב חשמליים מכלל מותגי החברה. לובינסקי נמצאת במגעים עם ספקיות תשתית וטעינה נוספות להרחבת השירות

בתום תהליך בחירה שארך מספר חדשים, לובינסקי מודיעה על בחירה בג'ינרג'י בע"מ ספקית תשתית וטעינה כספק טעינה ראשון עבור לקוחות החברה הרוכשים כלי רכב חשמליים. ג'ינרג'י בע"מ, חברת הטעינה בעלת כמות ההתקנות הגדולה בישראל, תציע ללקוחות הרוכשים רכב חשמלי רמת שירות גבוהה במיוחד.

בהתאם לדרישות לובינסקי כל הלקוחות הראשונים שפתחו הזמנות לדגמי MG ZS EV, אשר זכה לאחרונה לציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק, יקבלו בימים הקרובים פניה מג'ינרג'י לתיאום התקנת עמדה. לקוחות אלה והמזמינים הנוספים עד ה-31 בינואר 2020, יקבלו עמדת טעינה מתנה - לא כולל ההתקנה.

לובינסקי נמצאת במגעים עם ספקיות תשתית וטעינה נוספות להרחבת השירות
 
לובינסקי, אחת מיבואניות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, DS, אופל ו-MG בישראל, החלה בשיווקMG ZS EV , הרכב החשמלי המלא הראשון אותו היא משווקת וזאת לקראת שנה בה הקבוצה עומדת להשיק 10 דגמים חשמליים ו-PHEV מכלל מותגי הקבוצה. MG ZS EV זכה לאחרונה בציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק של יורו NCAP.

במסגרת ההיערכות למהפכה החשמלית, החברה ערכה תהליך בדיקה קפדני בו לקחו מספר רב של חברות תשתית וטעינה, ובסופו נבחרה ראשונה ספקית התשתית והטעינה ג'ינרג'י בע"מ – חברת הטכנולוגיה הישראלית המפתחת והמייצרת בישראל עמדות טעינה לרכב חשמלי. ג'ינרג'י תציע ללקוחות רמת שירות גבוהה במיוחד, בהתאם לדרישות של לובינסקי.

ג'ינרג'י בע"מ תשתף פעולה עם לובינסקי בהחדרת כלי הרכב החשמליים המיובאים כעת ואשר ייובאו לישראל בעתיד מכלל מותגי החברה. לשותפות עם ג'ינרג'י בע"מ וחברות נוספות בעתיד, חשיבות גבוהה עבור לובינסקי במיוחד כאשר תשתית הטעינה הציבורית בישראל עדיין נמצאת בתחילת דרכה. לובינסקי נמצאת במגעים עם ספקיות תשתית וטעינה נוספות להרחבת השירות.
 
ההזמנות לדגם MG ZS EV בעיצומן – עד כה בוצעו יותר מ-100 הזמנות בפועל. הלקוחות אשר ביצעו הזמנה עד כה ואלה אשר יזמינו עד ה-31 בינואר 2020, יקבלו עם הרכב עמדת טעינה ביתית מתנה, לא כולל התקנה. החברה מעריכה כי עד סוף חודש ינואר הקרוב ינועו על כבישי ישראל יותר מ-100 מכוניות מסוג MG ZS EV.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים