סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
למרות שהנתונים מראים שהעסקה קבלנית פוגעת בבטיחות, ועדת הכלכלה מתמהמהת מלתקן את המצב בשטח ולקבוע חובת העסקה ישירה.
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 21) >> למרות שהנתונים מראים שהעסקה קבלנית פוגעת בבטיחות, ועדת הכלכלה מתמהמהת מלתקן את המצב בשטח ולקבוע חובת העסקה ישירה.
14-1-19

לעיונכם - להלן קטע מכתבה של "הקואליציה הארצית להעסקה ישירה" הדן בסוגיית ההעסקה הישירה.

למרות הקטל בדרכים, למרות שהם אחראים על הבטיחות של כולנו בכבישים ולמרות שהנתונים מראים שהעסקה קבלנית פוגעת בבטיחות, ועדת הכלכלה מתמהמהת מלתקן את המצב בשטח ולקבוע חובת העסקה ישירה.

ב-31.12 התקיים דיון נוסף בוועדת הכלכלה, בו אושרה תוספת סמכויות לקציני הבטיחות, עם זאת הועדה נמנעה מלקבל החלטה בנושא אופן העסקתם.
באותו דיון גם ראינו עד כמה שולטים האינטרסים ולא הנתונים. הנה בדיוני עבר דובר על מחסור בקציני בטיחות מקצועיים ו"פתאום" בדיון האחרון, מול הדרישה לעגן את דרך ההעסקה בתקנות, משרד התחבורה טען שאין כל מחסור שכזה, טענה שלא גובתה בנתונים.

לעיון בכתבה כולה - לחץ כאן
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים