סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אנו רואים את שנת 2013 כשנת מפנה בכל הקשור לרפורמה שאנו מבקשים להכיל בתחום תפקידי קציני הבטיחות
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 7) >> אנו רואים את שנת 2013 כשנת מפנה בכל הקשור לרפורמה שאנו מבקשים להכיל בתחום תפקידי קציני הבטיחות
13-1-13
מאת: שמעון סודאי - יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה
קציני בטיחות נכבדים,
אנו רואים בשנת 2013 כשנת מפנה בכל הקשור לרפורמה שאנו מבקשים להכיל בתחום תפקידכם !
הכלל המנחה את האיגוד הוא, להמשיך ולהצליח בעשייה זאת, אך הצלחתינו תלויה בחברים  שבאיגוד, כלומר, ככל שמספר החברים באיגוד יהיה גדול יותר, כך התוקף לפעילויותינו מול הרשויות ומול המעסיקים יהיה עוצמתי יותר ובר תוקף חזק יותר.
 
על מנת להעצים את כוחינו, אנו מבקשים להגדיל עוד את מספר החברים באיגוד. החברות באיגוד כרוכה אמנם בתשלום (לא גבוה) של דמי חבר, אך הכספים המתקבלים מדמי החבר, מטרתם לממן פעילויות שונות לטובת החברים כך שלמעשה, התשלום מוחזר באופן עקיף לחברים. 

כוחנו באחדותנו
ככל שנגדל ונתעצם, כך תגדל השפעתינו והצלחתינו כאיגוד הרשמי והיציג בישראל של קציני הבטיחות, תעלה.
חבר אשר דואג לתשלום דמי החבר השנתיים שלו, מצטרף לבעלי הזכות להשפיע ולתרום לחיזוק מעמדם של קציני הבטיחות .

האיגוד זה הבית שלי 
ביטוי זה מקבל עתה מישנה תוקף. כלומר, כצעד לחיזוק ההזדהות של החברים עם האיגוד, הנהלת האיגוד הנפיקה מדבקה מיוחדת אשר תימסר   לכל חבר ששילם את דמי החבר, בנוסף לכרטיס החברות לשנת 2013.  המדבקה החדשה מיועדת להדבקה על שימשת הרכב שברשותכם. את המדבקה יש להדביק בחלקה הפנימי של השימשה הקדמית בצד ימין בפינה העליונה ,כך  ששדה הראיה לא ייפגע .
 

 
אין זכויות ללא חובות
חבר אשר משלם דמי חבר, יש לו את הזכות לבחור את חברי הנהלה אשר בהם הוא מאמין שיובילו את האיגוד להישגים כל אחד בתחומו .
היות וכל אחד מאיתנו מגיע מסקטור שונה , למשל: ליסינג, פרטי , משאיות ,אוטובוסים ,היסעים מוניות וכדומה ,חשוב  לדאוג לנציגות מכל סקטור .
 
חבר אשר משלם דמי חבר ,חשוב שיהיה נוכח במסגרת האסיפה הכללית לאישור הדוחות הכספיים והצעות התקציב. יש חשיבות שהחבר יהיה מעורה
בנעשה באיגוד. דבר זה מתאפשר הואיל  ומדיניות הנהלת האיגוד היא  שקיפות ודיווח שוטף על הנעשה באיגוד.
 
חשוב לדעת שפעילות האיגוד מתבצעת בעלות כספית נמוכה ובצניעות רבה. עם זאת, משרד האיגוד מכיל את כל האמצעים הנדרשים, להפעיל משרד אשר עומד בקשר עם חבריו.
מזכירה במשרה מלאה , שירותי מחשב ,דיוור , אתר אינטרנט , הפקת כנסים ועוד  כאשר כל פעולות הניהול השוטף מתקיימות על ידי חברי ההנהלה בהתנדבות מלאה והאיגוד מתנהל כמוסד ללא כוונת רווח .

חברי ההנהלה משתתפים  בישיבות רלוונטיות בועדת הכנסת ,במשרד התחבורה ומייצגים חברים באיגוד במקרה של שימוע  ועוד.    

על מנת לשמור על ניהול תקין מול רשם העמותות ,האיגוד מחויב  במינוי משרד רואה חשבון המבקר את ההוצאות  וההכנסות  שנקבעו באסיפה.
במישור המשפטי אנו עומדים בקשר מול ייעוצים משפטים ,בנושאי חקיקה מול המימסד ואו בעת מקרה שימוע לחבר מעניקים לו יעוץ משפטי ראשוני.      
 
מה האיגוד תורם לחבריו:
ראשית חשוב לעיין בתקנון האיגוד באתר .

האיגוד – נמצא בקשר ישיר עם משרד התחבורה ומנהל התחום בכל הקשור לתפקידי קצין הבטיחות וכל המידע עובר דרכנו אליכם .

האיגוד דואג לספק מקומות עבודה לחברים , האיגוד מקיים הדרכה וחונכות ונותן מענה על שאלות מקצועיות באמצעות מומחים הקשורים באיגוד.

הנהלת האיגוד בוחנת אפשרות לכיסוי ביטוח אחריות מקצועיות לקצין בטיחות - במקרה זה ככל שנגדל כך תרד הפרמיה השנתית וזו סיבה נוספת ללצרוף חברים חדשים לאיגוד.

האיגוד מקיים כנסים מקצועים כל רבעון ,  השתלמות במסגרת קבוצות מיקוד השתלמויות אצל יבואני הרכב והפקת כנסים אזוריים .
חבר באיגוד מקבל חינם את עיתון רכב ותחבורה במסגרת מנוי שנתי , כרטיסי כניסה מוזלים ו/או כניסה חינם  לתערוכת רכב בארץ.
בקרוב נדאג להוציא משלחת לסיור מקצועי לחו"ל .

דיווחים על חוקים תקנות וחדשות בנושאי רכב ותחבורה, מועברים ישירות לתיבת הדוא"ל של החברים ממזכירות האיגוד הן בהודעה אישית וכן בפרסום באתר האיגוד.

חברים נכבדים, אתר האיגוד נבנה עבורכם ועומד לרשותכם.  הנכם מתבקשים  להביע דעתכם לידיעות וכתבות המתפרסמות באתר. לכל ידיעה/כתבה המתפרסמת בעמוד הראשי, יש לשונית של "תגובה" ודעתכם בנושאים המתפרסמים באתר, חשובה לנו מאד. השמיעו את קולכם, היו מעורבים בנעשה באתר.

חברים, היום יותר מתמיד על כל אחד מכם קיימת חובה גם לשלם את דמי החבר ובנוסף לצרף חבר לשורות האיגוד. 
איגוד קציני הבטיחות בתעבורה הינו האיגוד היציג הרשמי והגדול בישראל !
 
חברים יקרים ! בהזדמנות זאת אני קורא לכל אחד מכם ,לדווח  למשרד האיגוד על כל חברה או מפעל אשר על פי התקנות מחוייב להעסיק קצין בטיחות ואינו עושה זאת.
בנוסף, אם מי מכם נפגע או פוטר ממקום עבודתו מסיבות שאינם מוצדקות לדעתו, הינו מתבקש  לפנות בכתב להנהלת האיגוד, כל זאת במידה והינו חבר מן המניין אשר דאג לשלם את דמי החבר כנדרש.
אנו נשתדל להפעיל את מלוא כובד משקלינו והשפעתנו לעזור לחברים באיגוד בנושא זה כמו גם בנושאים אחרים הדורשים התערבותינו.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים