סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
שימו לב ! היום (יום ג' 18/6/13) יום ההשתלמות הארצי בבית ההארחה בשפיים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 9) >> שימו לב ! היום (יום ג' 18/6/13) יום ההשתלמות הארצי בבית ההארחה בשפיים
3-4-13

 
 לחברי האיגוד שלום רב,
 
יום ההשתלמות הארצי הבא יתקיים ביום ג' -  18/06/13  בקיבוץ שפיים
במעמד אורח הכבוד : מנכ"ל משרד התחבורה – מר עוזי יצחקי – עם כניסתו לתפקיד באופן רישמי ופורמלי.
 
בעקבות התאונה הקשה בנשר – נכיר מקרוב את עבודת פרקליטות המדינה באמצעות מכובדנו – עו"ד ואדים סיגל מפרקליטות המדינה - בתחום התעבורה / מחוז באר שבע,בהרצאתו החשובה שתדון בהשלכות תאונות הדרכים על קציני הבטיחות. 
הרצאה חובה !

פרקליטות המדינה היא אחד הגופים המרכזיים העוסקים באכיפת החוק במדינת ישראל, והגוף העיקרי המייצג את מדינת ישראל בבית המשפט.  
מדינת ישראל, על הגופים השונים המרכיבים אותה, זקוקה לייצוג  משפטי הן כמאשימה במשפטים פליליים והן כתובעת או נתבעת במשפטים אזרחיים,  או משיבה בהליכים מנהליים ובעתירות לבית המשפט הגבוה לצדק.  לפרקליטות תפקידים רבים נוספים, שבין החשובים ביניהם ההחלטה האם להעמיד אדם לדין פלילי, או לסגור את התיק הפלילי נגדו מטעמים שונים (היעדר אשמה, חוסר בראיות, חוסר עניין לציבור), בטרם הוגש נגדו כתב אישום פלילי, או הטיפול בערעור על החלטה זו, במידה שהתקבלה על ידי גורם אחר המוסמך לכך. כן מטפלת הפרקליטות בבקשות אנשים שהוגש נגדם כתב אישום לעיכוב ההליכים נגדם.פרקליטות המדינה היא חלק ממשרד המשפטים, ובראשה עומד פרקליט המדינה.
 
-   חידושים בענף הרישוי לרכב : אבי גלנצר – יו"ר איגוד מכוני הרישוי – ידבר על ההחמרה בבדיקות העשן ועל החידושים בתחום הרישוי :
   נושאים שכדאי לדעת – על מנת להגיע מוכנים לרישוי השנתי !
- "חגורה בחיבוק" /  דליה קמרון- אם שכולה אשר בשבריר שנייה השתנו חייה.
בתאונת דרכים קטלנית בה הייתה מעורבת-נהרגו 3 אנשים ובהם בנה גלעד בן ה-14, שנפצע אנושות ונפטר לאחר 3 ימים.  את התאונה לא יכולה היתה למנוע אמנם – אך התוצאה יכולה הייתה להיות שונה ואפשרית למניעה.בהרצאתה המרגשת, תנסה הגב' קמרון לתרום להבנה ולהפנמה של התנהגות אחראית ושומרת חיים.
 
**לחברי האיגוד משלמיהמיסים - המעורבים והמשפיעים, בסיום יום ההשתלמות נקיים את האסיפה הכללית – בה נציג את הפעילות בשנה החולפת ונאשר את הדוחות הכספיים לשנת 2012.   במסגרת האסיפה – נקיים הגרלת פרסים בשווי של 500 שקל, רק מבין הנוכחים -החל מהשעה 14:00.  הנהלת האיגוד מבקשת שתהיו מעורבים בתהליך חשוב זה. לנוכחים באסיפה יוגש קפה .

*** לעיון בסדר יום של הכנס - לחץ כאן

*** להורדת טופס חשבון השתלמות - לחץ כאן


ביום ההשתלמות הקרוב תינתן החסות הראשית ע"י :
 
1.  חברת "אופל ישראל" מקבוצת שלמה - היבואנית הרשמית . דגמי אופל מאופיינים בטכנולוגיה גרמנית, בטיחות מקסימלית ועיצוב מעורר השראה.
דגמי הקורסה, האסטרה, הויוארו והאינסיגניה – כבר כאן – בואו והתרשמו.

2.  חברת מובילאיי המפתחת מערכות סיוע לנהג המתריעות בזמן אמת על סכנה : בעת סטייה מנתיב, אי שמירת מרחק וכו'.
  השפעת המערכות חשובה ביותר למניעת תאונות דרכים בציי הרכב בישראל.  
 
חסויות נוספות :
 
רי-פורט טכנולוגיות בע"מ– עוסקת בהסבה מקוונת של דו"חות חניה ותעבורה עבור כל חברות ההשכרה והליסינג.  
בעקבות הנחיית המשטרה כי חברות אלו לא יבצעו הסבה עבור חברות ותאגידים ששוכרים מהן רכב - פיתחה רי-פורט מערכת הסבה מקוונת שמייעלת את עבודת קצין הבטיחות ומקנה יכולת בקרה, שליטה ואכיפה מיידיים ויעילים.
 
שלמה כ.א.ל  בע"מ – ליסינג לפרטיים. מימון לרכב דרך ליסינג פרטי של חברת ניו-קופל Cal מאפשר מעתה לנהוג ברכב חדש כל החיים בשיטה המהפכנית החדשה.

T-GUARD -מערכת לבקרת לחץ אויר מבית "פיקוק מחשבים"- מוצר הבטיחות החדש והמהפכני לרכב שיחסוך לכם דלק!!!
באמצעות 4 חיישנים, תוכלו לדעת בתא הנהג - מהו לחץ האויר בכל צמיג - בכל רגע נתון. זכרו- לחץ אוויר תקין- מסייע במניעת תאונות ומונע בזבוז של דלק.
ארבעת החיישנים מדווחים מהו לחץ האויר ליחידה הנמצאת בתא הנהג ומתריעים על ירידה/ עלייה בלחץ האויר, על פנצ'ר ועל טמפרטורה גבוהה מידי.

אלמוג תעשיות תוכנה בע"מ – צירנט : הוקמה בשנת 1973 והינה חברה מובילה בתחום מערכות ה- ERP ו- CRM ומפתחת מערכת לניהול ציי רכב המעניקה מידע חיוני על הנהגים והרכבים -שנשמר בצורה מובנית כגון: כרטיסי נהג, כרטיסי רכב, טיפולים שוטפים וממשקים למערכות שונות (כגון מערכות ניהול דלקים)
גם מתוך אפליקציה ל- Smartphone.

ריינו טייר ישראל בע"מ – מיגון צמיגים : שיטה ייחודית למיגון צמיגים כנגד פאנצ'רים, באחריות מלאה למשך כל אורך חיי הצמיג.
בבדיקת הטכניון ובמבחני התקן האירופאי והאמריקאי הוכח ונמצא כי ריינו טייר מבטיח מניעה מוחלטת של תקרים בצמיגים.
ריינו טייר משפר את האחיזה בכביש, מאריך את חיי הצמיג ומגן עליו מפני התחממות יתר וסכנת התפוצצות. ניתן ליישם על כל צמיג טיובלס משומש/חדש.

 תנועה נט-גלובל מפס בע"מ - עם כניסת החוק החדש (נוהל 6) נמסרים מדי יום למוקדים- מאות דיווחים על נהיגה מסוכנת, תקלות טכניות, חניה, ילדים לא חגורים, אשפה שנזרקת מהרכב ועוד. כיצד מטפל קצין הבטיחות בדיווחים ואילו כלים עומדים לרשותו.
                           
ספקים המעוניינים להופיע ולהציג מוצריהם בפני המשתתפים ביום ההשתלמות
שיתקיים ב-18.06.13- מוזמנים לפנות למשרדי האיגוד- אל הגב' צביה- בטלפון : 03-6390149 
או באמצעות המייל אל כתובתנו :   igudkb@netvision.net.il    
 
בברכה ,
הנהלת איגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה (שכירים ועצמאיים),
בשם ועדת הדרכה והשתלמויות.

 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים