סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
השנה חלה ירידה של 25% במספר ההרוגים וניתן לציין שגם אנו קציני הבטיחות שותפים לתוצאה מעודדת זו
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 7) >> השנה חלה ירידה של 25% במספר ההרוגים וניתן לציין שגם אנו קציני הבטיחות שותפים לתוצאה מעודדת זו
6-1-13
מאת: איילה - מרכז שרות פורמולה 1 ב"ש

סקירת הכנס:
 
בכנס קציני בטיחות אזור דרום שהתקיים בב"ש  במרכז ביג ב-2.1.13 בחסות מוסך פורמולה 1 , ומקור הצמיג והפרונט, השתתפו מעל 100 חברי האיגוד ,כולל אורחים ממשרד התחבורה ,ונציגי משטרת התנועה מחוז דרום .

מר שמעון סודאי – יו"ר איגוד קציני בטיחות ארצי מסר  את ברכתו לקיום הכנס באזור הדרום ,והסביר את החשיבות של האיגוד ואת תרומתו לקציני הבטיחות  בפרט .
שמעון קורא לכל קציני הבטיחות להצטרף לאיגוד ולשלם דמי חבר,על מנת לאחד כוחות ולהמשיך את מטרות האיגוד ,אנו לקראת סיום הליך חקיקה וזאת ההזדמנות להצטרף .
בסיום שנה זאת בו יש ירידה של – 25% במספר ההרוגים ניתן לציין שגם אנו קציני הבטיחות שותפים לכך במאבק לצמצום תאונות הדרכים ,.


 
ג'קי לוי – מנהל תחום קציני בטיחות – אשר סקר בכנס את  חשיבות התפקיד של קצין הבטיחות והדגיש שהוא לא יסכים ששום קצין בטיחות יהפוך ל"חותמת גומי" שתפקידו של קצין הבטיחות לשמור על חיי אדם בכביש ושכל קצין בטיחות צריך למלא את תפקידו ברצינות וביושר . בנוסף הזכיר את החשיבות בבדיקות החורף למשאיות מעל 10 טון ואת חובת הדיווח על גידול במצבת כלי הרכב ,או כל שינוי ברישיון הנהיגה של קצין הבטיחות .   
 
חנניה אפנג'ר – מנהל רישוי דרום – סקר את החידושים בתקנות תעבורה לשנת 2013 במצגת מרשימה שעיקרה ,הרפורמה בתחום נהגים צעירים ורישיון מדורג שבשלב זה נדחו לחצי שנה ..
 
רפי אברג'יל – חבר הנהלה איגוד קציני בטיחות דרום-הציג מצגת מרשימה מאוד על נהיגת חורף מלווה בסרטונים מעניינים הממחישים את החשיבות של נהיגה זהירה יותר בחורף, בין הסרטונים היו סרטונים על כמה מסוכן מעבר החצייה,
הצמתים ונתן דגש על הסכנות הטמונות בשימוש בטלפון נייד ואף בדיבורית המסיטים את תשומת הלב מהכביש.
 
קצין בכיר ממתנ"א נתן סקירה מרשימה ומאוד מעניינת על סיכום הפעילות לשנת 2012 בכבישי המחוז הדרומי , הוא נתן דוגמאות של כבישים מסוכנים ומועדים לפורענות, הוא הסביר כמה חשוב שהמשטרה לא תקל בנהגים אשר נוהגים בשכרות. והציג הסיבות לירידה בתאונות הדרכים בשנת 2012. המשך דבריו הזכיר שהיה קיצוץ במספר הניידות ו- 85 ניידות משטרה ירדו מסד"כ הנמצא בכבשי הארץ .
 
יריב בן שחר – חוקר תאונות דרכים בכיר – הציג מצגת עם צילומים ודוגמאות של תאונות והדגיש כי יש הבדל בין תאונת דרכים לעבירה פלילית והסביר על סוגים של זירות אירוע ועל חשיבות ע"פ חוק לא להזיז את הרכב וכן שברים או חלקי פח מזירת התאונה .
 
מקור הצמיג – טל ברבי בנו של גבי הבעלים ודור המשך בעסק הציג מצגת מרשימה על תולדת העסק שהתחיל לפני כ-100 שנה בטוניס והציג את הפעילות בעסק ואת המכשירים מהמתקדמים בעולם, בהם הם משתמשים.
 
מרכז שרות פורמולה – הבנות של פורמולה הוכיחו שגם נשים יכולות להשתלב ולתרום בענף הרכב, הן הציגו מצגת המפרטת את פעילות המוסך ואת התפתחותו של המוסך לענף המשאיות לאחר 25 שנה בענף הפרייבטים.
 
מר אנחל מילר, הבעלים של מרכז שרות פורמולה 1 ומר ז'נו ברבי, המייסד של מקור הצמיג קיבלו את  דגלון  האיגוד כהוקרה ע"י מר.רפי אברג'יל ומר.שמעון סודאי.
 
הכנס סוכם בכיבוד עשיר ובחלוקת שי.

לעיון בתמונות מהכנס - לחץ כאן

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים