סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
בכירי משרד התחבורה והנהלת איגוד קציני הבטיחות נפרדים מג'קי לוי לרגל יציאתו לגימלאות
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 15) >> בכירי משרד התחבורה והנהלת איגוד קציני הבטיחות נפרדים מג'קי לוי לרגל יציאתו לגימלאות
30-7-15

מאת: שמעון סודאי, יו"ר איגוד קציני הבטיחות

ביום ההשתלמות האחרון שהתקיים בתאריך 16/6/2015 נפרדנו מג'קי לוי מנהל תחום קציני בטיחות במשרד התחבורה בנוכחות חברי האיגוד.
  
 

בשם הנהלת האיגוד בירכנו את ג'קי והענקנו לו מגן כמזקרת הוקרה על עבודתו המסורה ותרומתו למערך קציני הבטיחות .

ג'קי חברנו היקר- מנהל תחום קציני בטיחות, סיים את עבודתו בשרות המדינה לאחר 33 שנה. אני חייב לומר בנימה אישית כי חסרונו מורגש מאד, על אף שחלפו רק כחודשיים מאז שעזב.

ג'קי היקר, אני רוצה לשוב ולהודות לך בשם כולנו- על עבודתך המסורה, על היושרה, על שיתוף הפעולה ההדוק, על העזרה – בזמן הנכון ובמקום הנכון, על האנושיות, וכמובן על החברות שגילית לאורך כל הדרך.

אין ספק שבלעדיך, לא היינו מגיעים עד הלום.  אנו מאחלים לך המון בריאות, אריכות ימים והמשך דרך צלחה ככל שתבחר..נמשיך כמובן להיות עמך בקשר באופן רציף.
 
ביום ג' 28/7/2105 התכנסו בכירי משרד התחבורה בהווה ובעבר בנוכחות אבנר פלור סמנכ"ל  בכיר תנועה ביחד עם הנהלת איגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה ועמיתים לדרך להיפרד ולהזכיר  ציוני דרך על עבודתו הענפה של ג'קי במשרד התחבורה. רשימת המברכים : אבנר פלור סמנכ"ל בכיר תנועה, חנן אהרן רשות הרישוי ויו"ר ועד עובדי משרד התחבורה, שוקי שדה (סמנכ"ל משרד התחבורה לשעבר ) וכיום יו"ר חברות ההסעה בישראל ומי שמינה את גק'י למנהל התחום בזמנו, מאיר אלרם מנהל תחום יחסי חוץ ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים , חנניה אפנג'ר מנהל מחוז רישוי דרום ,דוד כוכבא מנכ"ל מועצת המובילים והמסיעים, ציון מזרחי מנהל אגף הרישוי ושמעון סודאי יו"ר איגוד מקצועיים בתעבורה .

להלן ברכה לגק'י מכרמית אפלמן, מרכזת תחום קציני בטיחות:
לעיון בברכה - לחץ כאן


תמונות מטקס הפרידה מג'קי במשרד התחבורה
 


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים