סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מהיום: ניתן לייבא דגמי רכב ביבוא אישי גם בתקינה קנדית
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 8) >> מהיום: ניתן לייבא דגמי רכב ביבוא אישי גם בתקינה קנדית
17-3-13
חידוש במשרד התחבורה. מהיום (יום ראשון) ניתן לייבא ביבוא אישי דגמי רכב המיוצרים על פי התקינה הקנדית, מכל מדינות העולם, כך הודיע שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ.
 
הסדרת יבוא אישי של דגמי רכב בתקינה קנדית התאפשרה בעקבות נוהל חדש שגובש באגף הרכב, המשווה את מעמד התקינה הקנדית למעמדה של התקינה האירופאית והאמריקאית. השר כץ ציין כי הנוהל החדש נועד להגדיל את מגוון דגמי הרכב, המיובאים לישראל ולהגביר את התחרות בענף הרכב.
 
עד כה, ניתן היה לייבא לארץ דגמי רכב המיוצרים בתקינה האירופאית ומאוגוסט 2012, ניתן לייבא גם כלי רכב המיוצרים על פי התקינה האמריקאית. מעתה ניתן לייבא ביבוא אישי כלי רכב פרטיים ובכללם גם אופנועים, בתקינה הקנדית.
 
בנוסף לכך, מהיום ניתן לייבא ביבוא אישי גם קרוואנים ממונעים (motor home), המשמשים בעיקר לתיירות פנים, זאת, במסגרת מדיניות השר כץ להרחבת אפשרויות היבוא האישי.
 
שר התחבורה ציין כי מהיום ניתן גם להעביר בעלות על רכב שיובא בייבוא אישי כעבור 12 חודשים בלבד, במקום 24 חודשים כיום, למעט רכב אספנות. בימים אלה פועלים באגף הרכב לצמצום תקופת האיסור על העברת בעלות גם לרכבי אספנות.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים