סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
חדש - Orange ו"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, חתמו על הסכם לשיווק רכבי HONDA עם שירות Orange smart Drive חינם למשך שנה!
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> חדש - Orange ו"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, חתמו על הסכם לשיווק רכבי HONDA עם שירות Orange smart Drive חינם למשך שנה!
8-6-14
Orange ו"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, חתמו על הסכם לשיווק רכבי HONDA עם שירות Orange smart Drive חינם למשך שנה!

התקן חכם, לכל לקוחות הסלולר, המחבר את הרכב לשירותי ענן
מעניק לראשונה, נתונים וחיווי בזמן אמת על מערכות הרכב, צריכת הדלק, אופי הנהיגה וטיפים אישיים לשיפור, באמצעות אפליקציה חדשנית.

Orange smart Drive פרי שיתוף פעולה של Orange  וחברת Traffilog  מאפשר השגחה צמודה על בטיחות ובטחון הנהגים באמצעות חיווי דיגיטאלי בסמארטפון על אופן הנהיגה, התרעה על תקלות, טיפולי תחזוקה ומידע על נהיגה שוחקת רכב, ובנוסף מאפשר חסכון בדלק ובביטוח
 
מנחם תירוש, ה-COO  של פרטנר, ציין כי: "אנו שמחים על כך שחברה מובילה כמו  חברת "מאיר" בחרה לחבור אלינו וליישם ברכביה את הטכנולוגיה המתקדמת של Orange Smart Drive. החיבור עם חברת "מאיר" הוא היישום של  מהפכת הרכב המחובר, שכן שיווק רכבים עם השירות החדשני המחבר אותם לענן ומעניק דיווחים בזמן אמת על דפוס הנהיגה, מביאות לציבור הרכב כבר עכשיו את שירותי העתיד. זהו שירות אחד מתוך מגוון שירותים חדשניים ומהפכניים, שאנו נמשיך ונציע כפי שעשינו עד כה".

שרון גלזר, מנהל חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" מסר:"  למאיר" ניסיון עשיר ומוצלח עם Traffilog בתחום המשאיות, מזה מספר שנים. אנו גאים על הבחירה בנו כשותף גם לפרויקט הנוכחי המהווה פריצת דרך טכנולוגית ושירותית. אין לנו ספק כי השותפות של הונדה Orange, שתי חברות מובילות כל אחת בתחומה, תביא לידי ביטוי את הערכים המוספים של כל אחת מהחברות לטובת לקוחותינו. כחלק מהבידול של הונדה ביחס למתחריה, אין ספק שגם מהלך זה הינו נדבך נוסף ביצירת ערך מוסף ללקוחותינו ובמימוש חזונה.
אנחנו ב"מאיר", עושים תדיר כדי להבטיח ללקוחות שלנו את הפתרונות המתקדמים ביותר. מטרתנו היא להציע מגוון מוצרים וטכנולוגיות שנותנים מענה לצרכים המשתנים של השוק ולאתגרים שמציב שוק הרכב. אנחנו כל הזמן בודקים רעיונות חדשים, מטמיעים ידע וחדשנות מקשת רחבה של תחומים".
 
"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, מייבאת את רכבי הונדה, וולוו ויגואר, המובילים כל אחד בתחומו, בפיתוח ובהטמעה של טכנולוגיות מתקדמות. הונדה היא יצרנית המנועים הגדולה בעולם, מובילה בפיתוח טכנולוגיות חדשות במנועים - החלוצה בפיתוח מנוע היברידי, כמו גם בפיתוח רכבים מנועים בטכנולוגיית מימן. בהונדה מאמינים כי טכנולוגיה חדשנית מספקת חווית נהיגה מהנה, מסייעת ומקלה על חיינו, מכאן מציעה הונדה מגוון של עזרים טכנולוגיים שהופכים את חיי הנהג והנוסעים ברכב לקלים, מהנים ובטוחים יותר.
 
הטבה ללקוחות HONDA:
במסגרת שיתוף הפעולה ובתקופת ההשקה תשווק החברה רכבי HONDA  המצוידים בהתקן החכםOrange smart drive , ותעניק לרוכשים את השירות הכולל את המתקן והאפליקציה, למשך שנה חינם! 


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים