סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
רכבת ישראל תמשיך להוביל חומרים מסוכנים (חומ"ס)
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 11) >> רכבת ישראל תמשיך להוביל חומרים מסוכנים (חומ"ס)
26-11-13
רכבת ישראל תמשיך לשנע חומרים מסוכנים לנמל חיפה. סוכם כי במהלך השבועיים הקרובים יוסדרו כל חילוקי הדעות בנוגע להעברת חומרים מסוכנים ברכבת
 
רכבת ישראל תמשיך לשנע חומרים מסוכנים (חומ"ס) לנמל חיפה גם בימים הקרובים. כך סוכם הערב בין מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי, למנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, דוד לפלר.
 
בשיחה שנערכה בין השניים, הודיע מנכ"ל משרד להגנת הסביבה כי הוא מקפיא למשך שבועיים את דרישותיו בנוגע להעברת חומרים מסוכנים לנמל חיפה, באמצעות הרכבת.
 
סוכם כי במהלך השבועיים הקרובים יוסדרו כל חילוקי הדעות בנוגע להעברת חומרים מסוכנים ברכבת. מנכ"ל משרד התחבורה הודיע כי בכוונתו לזמן דיון בנושא במהלך השבוע.
 
רכבת ישראל הודיעה הערב כי בעקבות החלטת המשרד להגנת הסביבה להחיל תקנות מיידיות על רכבת ישראל, המתייחסות להעברת חומ"ס לנמל חיפה, היא נאלצת לחדול משינוע חומ"ס ברכבות המטענים, החל מהלילה בחצות.
 
המשרד לאיכות הסביבה הודיע לרכבת ישראל כי במידה והתקנות לא תיושמנה באופן מיידי, הוא יאלץ להטיל על הנהלת הרכבת אחריות אישית ופלילית.


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים