סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
משרד התחבורה הורה לרשויות המקומיות להעביר לידיו את רשימת החברות המסיעות תלמידים לבתי הספר
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 10) >> משרד התחבורה הורה לרשויות המקומיות להעביר לידיו את רשימת החברות המסיעות תלמידים לבתי הספר
15-7-13
שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ קרא לכל ראשי הרשויות המקומיות בארץ לוודא כי כל חברות ההסעה שזכו במכרזים להסעת תלמידים עומדים בתקנות ובנהלים שנקבעו
 
משרד התחבורה הורה היום לכל הרשויות המקומיות בארץ ולקציני הבטיחות להעביר אליו בדחיפות את רשימת כל חברות ההסעה שזכו במכרזים להסעת תלמידים לבתי הספר, במטרה לבדוק את כשירותם להסעת תלמידים.
 
על פי תקנות התעבורה חייבות כל חברות האוטובוסים, המסיעות תלמידים וילדים לבתי הספר להעסיק קצין בטיחות ולעמוד בתקנות התעבורה בכל הנוגע להסעה של תלמידים לבתי הספר.
 
בחוזר מיוחד שנשלח לכל הרשויות המקומיות בארץ נדרשים מנהלי חברות ההסעים  וקציני הבטיחות לוודא את תקינותם של האוטובוסים והתאמתם להסעת תלמידים תוך מתן דגש מיוחד לנושא חגורות בטיחות, פנסי סימון מיוחדים לרכבי הסעת, תלמידים ושילוט מיוחד בכלי הרכב.
 
מנהלי חברות ההסעים וקציני הבטיחות מתבקשים להקפיד על כשירותם של הנהגים להסעת תלמידים ולרענן את ההנחיות בנושא עליית ילדים לאוטובוס והירידה ממנו. בנוסף לכך נדרשים מנהלי החברות לוודא כי לכל הנהגים המסיעים תלמידים יש היתר מיוחד להסעת תלמידים, ברישיון הנהיגה וכי הם פועלים בהתאם לתקנות התעבורה.
 
שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ קרא לכל ראשי הרשויות המקומיות בארץ לוודא כי כל חברות ההסעה שזכו במכרזים להסעת תלמידים עומדים בתקנות ובנהלים שנקבעו "על כל אחד ואחד מאתנו לתרום את חלקו למען הבטחת שלומם של ילדינו. אני אומר זאת לא רק כשר התחבורה והבטיחות בדרכים אלה בראש ובראשונה כהורה". הוסיף כץ.
 
 לקראת פתיחת שנת הלימודים יוזם השר כץ מבצע נרחב, בסמוך לבתי הספר במסגרתו יערכו ביקורות יזומות לאוטובוסים, המסיעים תלמידים לבתי הספר,  בכל רחבי הארץ. במהלך המבצע יתפרסו ניידות בטיחות ושוטרי משטרת התנועה, בסמוך לבתי הספר ויערכו בדיקות תקינות של אוטובוסים המסיעים תלמידים. 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים