סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  13ֵ% פחות הרוגים בתאונות דרכים בשנת 2018 בהשוואה ל-2017  |  נוהל 14 (מידע תעבורתי על נהגים) כפי שהוא היום, הוא בעיקר עול ואינו עונה על הדרישות  |  משתדרגים - מעתה, איגוד קציני הבטיחות בתעבורה גם ב"פייסבוק"  |  362 הרוגים בשנת 2017, 4% פחות מאשר בשנת 2016  |  


             
_________
 


 
        
 
הונדה ג'אז: מכונית השנה של ציי הרכב
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 18 >> הונדה ג'אז: מכונית השנה של ציי הרכב
24-11-16
 הונדה ג'אז: מכונית השנה של ציי הרכב

 הונדה ג'אז  מכונית השנה בקטגוריית סופר מיני בציי הרכב בישראל.  קציני הבטיחות של החברות הגדולות במשק הישראלי בחרו בהונדה ג'אז למכונית השנה 2016- מנימוקי הפרס, "אמרתם פרקטיקה בקטגוריית הסופר מיני-אמרתם הונדה ג'אז" 
 
הונדה ג'אז ממשיכה לקטוף פרסים גם בישראל וגם בזירה הבינ"ל לאחר שאתמול, בכנס פסגת הרכב 2016 , קטפה הג'אז את התואר מכונית השנה בקטגוריית הסופר מיני, במשאל שנערך בקרב עשרות קציני  בטיחות  מהחברות הגדולות במשק הישראלי שמנהלים ביחד ציי רכב בהיקפים של עשרות אלפי מכוניות.
 
אחד הנימוקים לבחירה בהונדה ג'אז: "בציי הרכב חושבים קודם כל על הפרקטיקה. ואמרתם פרקטיקה בקטגוריית הסופר מיני – אמרתם הונדה ג’אז.

הג'אז המרווחת בצורה יוצאת דופן, חסכונית מאוד בדלק וגם מפגינה אמינות מצוינת באופן מסורתי. עבור לקוחות הציים היא יכולה לשמש חלופה מצוינת גם לרכב משפחתי, ובכך לחסוך לעובד לא מעט בשווי השימוש ביחס למשפחתית הקלאסית"
 
הזכייה אתמול מצטרפת לתואר שקטפה הונדה ג'אז בחודש שעבר אז הוכתרה ל'מכונית האהובה ביותר על הישראלים' במדד הגולשים המשוקלל של אתר יד2 שכלל פרמטרים שונים כמו צריכת דלק, אמינות, נוחות ושמירה על הערך.  
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
 

 


  

 
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים