סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
יו"ר האיגוד- שמעון סודאי יוצא בקריאה לכל קציני הבטיחות לשמור על הנחיתו של ג'קי לוי בדבר איסור בדיקת משאיות בשולי הדרכים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 12) >> יו"ר האיגוד- שמעון סודאי יוצא בקריאה לכל קציני הבטיחות לשמור על הנחיתו של ג'קי לוי בדבר איסור בדיקת משאיות בשולי הדרכים
5-11-14

לא מכבר התפרסמו באתר האיגוד דבריו של שמעון סודאי, יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה, בעניין של בדיקת משאיות בשולי הדרכים ע"י חלק מקציני בטיחות  העוסקים בענף ההובלה.  

סודאי התריע על הסכנה הרבה הכרוכה בבדיקות מעין אלו ולאור דבריו בעניין זה,  ג'קי לוי, מנהל תחום קציני בטיחות, הוציא הנחייה בדבר איסור בדיקת משאיות בשולי הדרכים. 

סודאי קורא לכל קציני הבטיחות להקפיד על הנחייה זו של ג'קי לוי ובמקביל הוא מבקש מכל מי שעד להפרה של הנחיה זו, לדווח על כל הפרה, אם וכאשר היא מתרחשת.  

בנוסף, מבקש סודאי להפיץ את מכתב הנחייתו של לוי בקרב אנשי אגף התנועה במשטרת ישראל לצורך אכיפתה כנגד פורעי חוק זה אשר מסכנים את עצמם ואת שאר משתמשי הדרך.


סודאי מקווה כי כל קציני הבטיחות ייקימו את הנחייתו של לוי ולא נראה עוד תופעה בזויה ומסוכנת זו בכבישי הארץ.

__________________________________________________________


להלן מכתבו של ג'קי לוי, מנהל תחום קציני בטיחות, בנדון.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים