סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
לראשונה - מנכ"לית במשרד התחבורה
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 18 >> לראשונה - מנכ"לית במשרד התחבורה
14-6-16
לראשונה - מנכ"לית במשרד התחבורה

         קרן טרנר - המנכ"לית החדשה של משרד התחבורה

השר כץ החליט למנות את קרן טרנר, עד כה המשנה למנכ"ל המשרד לתפקיד מנכ"לית משרד התחבורה זאת לאחר שמנכ"ל המשרד הנוכחי עוזי יצחקי שכיהן בתפקידו כארבע וחצי שנים,  הודיע לשר כץ על כוונתו לסיים את תפקידו,  

השר כץ: מינוי אישה לתפקיד הבכיר ביותר במשרד יעודד נשים נוספות למצות את כשרונן ולתרום מיכולותיהן בתחומי התחבורה השונים.

קרן טרנר היא האישה הראשונה שממונה לתפקיד המנהלת הכללית של משרד התחבורה מאז הקמתו.  

"קרן טרנר היא בעלת ניסיון רב בתחום התשתיות והבטיחות בדרכים ומוערכת על ידי גורמים רבים העוסקים בענף. טרנר הייתה שותפה מלאה לתנופת פיתוח התשתיות של רשת הכבישים, המסילות, מערכות הסעת ההמונים והרכבות הקלות במדינת ישראל".

טרנר משמשת מזה מספר שנים כסמנכ"לית בכירה פיתוח תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד ובשנה האחרונה מכהנת גם כמשנה למנכ"ל משרד התחבורה, לאחר שזכתה במכרז לתפקיד. טרנר היא מינוי מקצועי של השר כץ, ונבחרה לתפקיד לאור כישוריה הרבים וניסיונה הרב בתחום התחבורה.
 
שר התחבורה הודה ליצחקי על תרומתו הרבה למהפכת התחבורה שמוביל משרדו ביבשה, באויר ובים וציין כי במשך כל תקופת כהונתו במשרד, פעל יצחקי לקידום פרויקטים תחבורתיים משמעותיים, בהיקפים חסרי תקדים. בנוסף, הוביל יצחקי את המשרד לזכייה בפרסי הצטיינות שנה אחר שנה, בשיפור השירות לציבור וצמצום הבירוקרטיה הממשלתית.

יצחקי הודה לשר התחבורה על ההזדמנות שניתנה לו להיות שותף להישגים רחבי הממדים של המשרד "השר כץ הוא בולדוזר אמיתי. בזכות מקצועיותו וניסיונו הרב, פעילות משרד התחבורה ניכרת בכל פינה בארץ. מניסיון עבודה עם השר כץ ומהיכרות מעמיקה עמו, אין לי ספק כי הוא ימשיך לשנות את פניה של המדינה גם בשנים הבאות. אני פורש בשיא ובכוונתי להתחיל בדרך חדשה" הוסיף יצחקי.

יצחקי כיהן כמנכ"ל המשרד במשך ארבע וחצי השנים האחרונות. הוא פורש ממשרד התחבורה והשירות הממשלתי בתום 22 שנים, לאחר שמילא שורה ארוכה של תפקידים מקצועיים בהם סמנכ"ל בכיר תנועה ויועץ בכיר למנכ"ל המשרד. 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים