סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
משאית האשפה החשמלית DAF CF Electric הראשונה נמסרה לחברת ROVA ההולנדית
דף הבית >> עמודי כתבות >> משאית האשפה החשמלית DAF CF Electric הראשונה נמסרה לחברת ROVA ההולנדית
29-3-20
    
משאית האשפה החשמלית  DAF CF Electric הראשונה נמסרה לחברת ROVA ההולנדית
 
משאית האשפה החשמלית  DAF CF Electric
 
 
במסגרת מבחן שטח הכולל ארבעה כלי רכב, משאית איסוף האשפה החשמליתDAF CF Electric 6X2  הראשונה, נכנסה לעבודה בחברת פינוי האשפה הציבורית ההולנדית ROVA. המשאית מבוססת על חטיבת הינע חשמלית עם אפס פליטות מזהמים של VDL לצד מרכב איסוף אשפה חשמלי לחלוטין של VDL. הרכב יופעל על ידי  ROVAבעיר ההולנדית זוולה (Zwolle).
 
מאז סוף 2018, פועלים גוררים מדגם 2X4 CF Electric של דאף בהפצה עירונית בחברות הובלה הולנדיות וגרמניות שונות ורשתות מרכולים. דאף החלה בשיווק מוגבל של הגורר CF Electric בהולנד, בלגיה וגרמניה, ובמקביל מסרה לאחרונה 4 שלדות 6X2 חשמליות לחלוטין למבחני שטח של יישומי איסוף אשפה. המשאית בעלת 3 הסרנים היא בעלת כושר העמסה גבוה (משקל כולל מרבי של עד 28 טון) וכן – הודות לסרן אחורי נגרר עם היגוי – יכולת תמרון מעולה, יתרון עצום עבור רכבי פינוי אשפה הפועלים בסביבה עירונית צפופה.
 
מסלולים קבועים
 
חטיבת ההינע החשמלית VDL E-power המותקנת במשאית איסוף האשפה החשמליתDAF CF Electric 6X2  היא בעלת הספק של 210 קוו"ט ומומנט של 2,000 נ"מ – בדומה לגורר CF Electric. חטיבת ההינע מופעלת על ידי מארז סוללות עם קיבולת אנרגיה (ברוטו) של 170 קווט"ש; קיבולת זו מספיקה לכיסוי של מסלולי איסוף אשפה רגילים. משאיות אשפה חוזרות בדרך כלל למזבלה מדי כמה שעות לפריקה, ושם יכולה DAF CF Electric להטעין עד 80% מקיבולת סוללה תוך 30 דקות בלבד.
 
"נוחה להפעלה ממש כמו משאית רגילה"
 
עבור חברת ROVA, קלות השימוש במשאית איסוף האשפה החשמלית DAF CF Electric היא בעלת חשיבות מרכזית, מצהיר מרקו ואן לנטה, מנכ"ל החברה. "DAF CF Electric טובה ונוחה להפעלה כמו כל משאית בעלת הנעה קונבנציונאלית, ואנחנו באמת מאמינים שחשוב להשתתף כבר מההתחלה במעבר לאנרגיה חלופית, מכיוון שמשאבי הטבע הופכים לנדירים יותר ויותר. ה-DNA שלנו מבוסס על דאגה לעתיד כדור הארץ, והשימוש בכלי רכב עם רמת פליטת מזהמים נמוכה הוא חלק מתכנית הקיימות שלנו."
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים