סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הממשלה אישרה את המשך פעילות הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ב-5 שנים נוספות
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 8) >> הממשלה אישרה את המשך פעילות הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ב-5 שנים נוספות
7-4-13
הממשלה אישרה היום (7/4/13) פה אחד את הצעת שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ,  להמשיך את פעילות הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בחמש שנים נוספות.
 
תוקפו של חוק הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים אמור היה לפוג בסוף חודש דצמבר 2012, אולם לנוכח תקופת הבחירות ובהתאם לחוק יסוד הכנסת הוארך תוקפו עד ל- 5 במאי 2013.
 
חוק "הרשות" קובע בין השאר כי "בתום ארבע שנים מהמועד הקובע, יבחן השר את פעילותה של הרשות הלאומית כתאגיד ואת מידת הצלחתה בביצוע תפקידיה והשגת היעדים שנקבעו בתוכנית הרשות.
 
עוד נקבע בחוק כי "הממשלה על פי המלצת שר התחבורה תחליט באשר לדרך המתאימה להגברת הבטיחות בדרכים ולהפחתה של תאונות הדרכים והיא תהיה רשאית בין השאר לפעול לשינוי מעמדה של הרשות או לאשר את הארכת תוקפו של החוק".
 
השר כץ ציין כי משרד התחבורה אימץ בשנה שעברה תוכנית רב שנתית חדשה שנועדה למקם את מדינת ישראל בין חמש המדינות המובילות בעולם בתחום הבטיחות בדרכים.  התוכנית מאשרת את היעד המקורי שנקבע, ירידה מתחת ל- 300 הרוגים בשנה בשנת 2015.

בשנת 2012 נרשמה לראשונה ירידה של מתחת ל- 300 הרוגים בשנה ובכך הקדימה ישראל את היעד שנקבע לשנת 2015. יצויין כי מדובר במספר התאונות הנמוך ביותר שנרשם ב- 50 השנים האחרונות.

   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים