סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
קצין בטיחות שהוא חלק מהארגון שבו הוא מפקח על מצב הבטיחות בחברת הובלה, תרומתו לבטיחות יותר גבוהה מאשר נותן שירות חיצוני .
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 9) >> קצין בטיחות שהוא חלק מהארגון שבו הוא מפקח על מצב הבטיחות בחברת הובלה, תרומתו לבטיחות יותר גבוהה מאשר נותן שירות חיצוני .
3-4-14
בעקבות הפרסום בדמרקר  3/4/2014 בדבר הפיקוח על בטיחות במשאיות שיעשה בידי פרילנסרים, אומר יו"ר מועצת המובילים והמסיעים גבי בן הרוש כי מדובר במפנה מסוכן ובלתי אחראי שעלול לערער את מצב הבטיחות של המשאיות.

בכנס קציני בטיחות בתעבורה,  שנערך לאחרונה בשפים אמר יו"ר . מועצת המובילים גבי בן הרוש : "כסף ולא דאגה לבטיחות בדרכים הוא המניע של חלק מהמשרדים העצמאיים במלחמתם באיגוד קציני הבטיחות".   בן הרוש  כמו גם ח"כ עומר בר לב שנשא דברים בכנס, הדגישו  כי קצין בטיחות שהוא חלק מהארגון שבו הוא מפקח על מצב הבטיחות בחברת הובלה, תרומתו לבטיחות יותר גבוהה מאשר נותן שירות חיצוני .

יו"ר מועצת המובילים והמסיעים  השמיע את דעתו בעניין זה מספר פעמים בהזדמנויות שונות וגם בפני  חברי כנסת. עמדתה של מועצת המובילים והמסיעים היא , שאין לשנות את הנהלים להעסקת קציני בטיחות ואין לאפשר לקציני בטיחות חיצוניים לפקח על נושא הבטיחות בחברות ההובלה .  נביע את דעתנו זו בפני ועדת הכלכלה של הכנסת שתתכנס לדון בימים אלה בעניין זה אומר בן הרוש.

לעיון בכתבה שפורסמה בדה- מרקר בנושא: "הפיקוח על משאיות יעבור לפרילנסרים - בענף חוששים מפגיעה בבטיחות", הכנס לקישור הבא:

http://www.themarker.com/dynamo/cars/1.2287299
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים