סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
הונדה השלימה עסקת צי רכב עם בנק ירושלים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 12) >> הונדה השלימה עסקת צי רכב עם בנק ירושלים
29-12-13
הונדה השלימה עסקת צי רכב עם בנק ירושלים.
במסגרת העסקה רכש בנק ירושלים 20 רכבי הונדה מדגם ג'אז הייבריד

בעסקה הקודמת בין שתי החברות, רכש בנק ירושלים 20 רכבי הונדה מדגם הונדה סיוויק 5 דלתות, וכעת בחר הבנק לחדש את  צי הרכב שלו ברכבים היברידיים  מסוג הונדה ג'אז הייבריד ידידותיים לסביבה וחסכוניים בדלק

חידוש צי הרכב של בנק ירושלים  אשר הושלם בימים אלה בוצע במסגרת עסקת ליסינג באמצעות חברת Hertz ומהווה שלב נוסף בשיתוף הפעולה בין שתי החברות במהלכו הושלמה לפני כשנה עסקה נוספת  בה נמכרו לבנק ירושלים 20 מכוניות מדגם הונדה סיוויק 5 דלתות.
 

מכוניות הונדה ג'אז היברידיות שנמכרו לבנק ירושלים

עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות מסר, כי הוא מודה לבנק ירושלים ומעריך את החלטתו הנבונה לחדש את ציי המכוניות ברכבים של הונדה בכלל וברכבים היברידיים בפרט.  "מדובר בהחלטה עסקית  מצוינת, אין כל ספק שכיום מכוניות היברידיות כדאיות יותר מתמיד. רכבי הונדה ובמיוחד  דגמי ההייבריד הינם ידידותיים לסביבה וגם חסכוניים באופן ניכר בדלק. בחירה במכונית היברידית של הונדה הולמת את ערכי בנק ירושלים שעובדיו ינהגו מעתה ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה היברידית חסכונית, ייהנו מנהיגה נוחה, בטוחה וירוקה " הוסיף גונן.
 
אורן בראל, מנהל מחלקת ציי רכב ועסקים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות הוסיף ומסר: "כצעד נוסף שיתוף הפעולה המוצלח והאמונה של בנק ירושלים במותג הונדה הביאו את הבנק לשדרג ולהעשיר את צי הרכב שלו במכוניות מסוג הונדה ג'אז הייבריד. בזכות היתרונות המובהקים של שימוש ברכבים היברידיים כגון: זיכוי מס בסך 550 ₪ לחודש ,רמת זיהום אוויר נמוכה ואף חנייה חינם במס' ערים מובילות , החליטה הנהלת הארגון להצטייד ברכבים היברידיים ירוקים מבית הונדה".
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים