סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
אוניברסיטת אריאל הוסמכה לשמש כמעבדת רכב שלישית בישראל
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 15) >> אוניברסיטת אריאל הוסמכה לשמש כמעבדת רכב שלישית בישראל
2-6-15

אוניברסיטת אריאל הוסמכה לשמש כמעבדת רכב שלישית בישראל

השר כץ: כניסת מעבדת רכב נוספת לענף תגביר את התחרות, תביא לשיפור השירות בקרב ציבור היבואנים ויצרני הרכב והעוסקים ביבוא וייצור מוצרי תעבורה. לדבריו, היא תצמצם את זמני ההמתנה לבדיקות ותביא לירידת מחיר מוצרי הרכב לציבור הרחב
 
מכון התקנים הישראלי והטכניון כבר לא לבד. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים הסמיך את אוניברסיטת אריאל שבשומרון לשמש כמעבדה מוסמכת לרכב ולבצע בדיקות של כלי רכב, מוצרי תעבורה ובקרה על יצרנים מקומיים.
 
מעבדת הרכב החדשה שבאוניברסיטת אריאל מצטרפת לשתי המעבדות הותיקות של מכון התקנים הישראלי והטכניון שהוקמו לפני עשרות שנים ומשמשות כיום כזרוע של משרד התחבורה,  לביצוע בדיקות בענף הרכב ומוצריו.
 
לדעת משרד התחבורה כניסת מעבדת רכב נוספת לענף תגביר את התחרות, תביא לשיפור השירות בקרב ציבור היבואנים ויצרני הרכב והעוסקים ביבוא וייצור מוצרי תעבורה. היא תצמצם באופן משמעותי את זמני ההמתנה לבדיקות ותביא לירידת מחיר מוצרי הרכב לציבור הרחב.
 
מעבדות הרכב מספקות כיום שירות נרחב לציבור כמו למשל, אישור לכלי רכב לאחר שינוי מבנה, ייבוא אישי, אישור מוצרי תעבורה, התקנות מיוחדות בכלי רכב, אישור אבי טיפוס, אישור גרורים ועוד.
 
סמנכ"ל בכיר תנועה במשרד התחבורה, אינג' אבנר פלור, ציין כי משרדו ימשיך לעשות כל מאמץ, להסיר חסמים בענף הרכב ולהגביר את התחרותיות וכן להעלות את רמת השירות ללקוח ולהוזיל מחירים, זאת, מבלי לפגוע ברמת הבטיחות בענף. 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים