סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
מכללת אפקה הוסמכה לשמש כמעבדת רכב רביעית בישראל
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון (המשך 20) >> מכללת אפקה הוסמכה לשמש כמעבדת רכב רביעית בישראל
30-5-18
 
מכללת אפקה הוסמכה לשמש כמעבדת רכב רביעית בישראל

השר כץ: כניסת מעבדת רכב נוספת לענף תגביר את התחרות, ותביא לשיפור השירות בקרב ציבור היבואנים, יצרני הרכב והעוסקים ביבוא וייצור מוצרי תעבורה. כמו כן, היא תצמצם את זמני ההמתנה לבדיקות ותאפשר הוזלה של מחירי חלקי הרכב ואביזריו לציבור הרחב
 
צעד נוסף להגברת התחברות בענף הרכב. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים הסמיך את מכללת אפקה להנדסה בתל אביב לשמש כמעבדה מוסמכת לרכב ולבצע בדיקות של כלי רכב, מוצרי תעבורה ובקרה על יצרנים מקומיים.
 
מעבדת הרכב החדשה שבמכללת אפקה מצטרפת לשלוש מעבדות קיימות המוסמכות כיום לבצע בדיקות בענף הרכב ומוצריו; מכון התקנים הישראלי, הטכניון ואוניברסיטת אריאל בשומרון.
 
כניסת מעבדת רכב נוספת לענף תגביר את התחרות, ותביא לשיפור השירות בקרב היבואנים ויצרני רכב ומוצרי תעבורה. בנוסף לכך, היא תצמצם באופן משמעותי את זמני ההמתנה לבדיקות ותאפשר הוזלה נוספת של מחירי חלקי רכב ואביזריו לציבור הרחב.
 
מעבדות הרכב מספקות כיום שירות נרחב לציבור כמו למשל, אישור לכלי רכב לאחר שינוי מבנה, יבוא אישי, אישור מוצרי תעבורה, התקנות מיוחדות בכלי רכב, אישור אבי טיפוס, אישור גרורים ועוד.
 
סמנכ"ל בכיר תנועה במשרד התחבורה, אינג' אבנר פלור, ציין כי משרדו ימשיך לעשות כל מאמץ, להסיר חסמים בענף הרכב ולהגביר את התחרותיות וכן להעלות את רמת השירות ללקוח ולהוזיל מחירים, זאת, מבלי לפגוע ברמת הבטיחות בענף.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים