סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
יוניון מוטורס מתחילה בשיווק ה TOYOTA PRIUS PLUG-IN
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 8) >> יוניון מוטורס מתחילה בשיווק ה TOYOTA PRIUS PLUG-IN
24-3-13
 
חברת יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, מתחילה בשיווק המכונית ההיברידית החשמלית, ה- PRIUS PLUG-IN. טכנולוגיית ה- PLUG-IN של TOYOTA הינה המתקדמת בעולם בהנעה חלופית בייצור סידרתי, והיא מאפשרת נסיעה חשמלית, בשילוב הטכנולוגיה ההיברידית, ללא מגבלת טווח הנסיעה וללא תלות מוחלטת בתשתית חשמלית, האופיינית לרכבים בעלי מערכת חשמלית בלבד. שילוב מערכת חשמלית ומערכת היברידית מאפשר נסיעה חסכונית עם רמת זיהום מינימלית, ללא פגיעה בנוחות ובגמישות השימוש של הנהג.

עם טעינת ה- PLUG-IN מתאפשרת נסיעה לטווח של עד 25 ק"מ, במהירות של עד 85 קמ"ש וזאת באמצעות המערכת החשמלית בלבד. לאחר מכן, נכנסת לפעולה באופן אוטומטי המערכת ההיברידית החכמה של TOYOTA. תצרוכת הדלק המשולבת של ה- PRIUS PLUG-IN עומדת של 47.6 ק"מ לליטר וטווח הנסיעה של הרכב עומד על כ- 1,200 ק"מ. מאז השקת דגם ה- PLUG-IN בשנת 2012 כבר נמכרו ברחבי העולם מעל ל- 28 אלף כלי רכב.
זמן הטעינה של הרכב עומד על כשעה וחצי בלבד וצריכת החשמל לטעינה הינה כ- 10 אמפר, חד פאזי (בדומה למכשירי חשמל  ביתיים רגילים כגון תנור אפיה, מזגן וכו'). בכוונת יוניון מוטורס לשתף פעולה עם רשתות טעינה חשמליות אשר יאושרו על-ידי המדינה, ללא בלעדיות עם ספק טעינה אחד, וזאת על מנת להעניק לצרכן את חופש הבחירה המרבי.


prius  - מבט פנים[

דגם ה- PLUG-IN, מצויד במנועי בנזין בנפח 1,800 סמ"ק ומנוע חשמלי, בעלי הספק של 99.3 כ"ס (5,200 סל"ד) ו-81.6 כ"ס בהתאמה (סה"כ תפוקת המערכת 136 כ"ס). זמן ההאצה מ-0 ל-100 עומד על 10.8 שניות. כמו ה- PRIUS, גם דגם ה-PLUG-IN  מציע חוויית נהיגה ייחודית, הנדסת אנוש מתקדמת, מערכות בטיחות מתקדמות, מרחב פנימי מעוצב ומפנק כולל ממשק נהג מתקדם, מערכת TOYOTA TOUCH. בנוסף, למכונית מערכת כניסה והתנעה חכמה ללא מפתח, אפשרות הפעלה מרחוק של מערכת המיזוג באמצעות שלט טרם הכניסה לרכב, מערכת תצוגה עילית על שמשת הרכב ואביזרים כגון ממשק Bluetooth לטלפון הנייד, כניסותUSB  ו- AUX למכשירים חיצוניים, מערכת בקרת אקלים.
בהתאם למדרגת המס שנקבעה לרכבי PLUG-IN בישראל, העומדת על 20%, מחירה של ה- PLUG-IN PRIUS יעמוד על 189,000 שקלים.


פלאג טעינת החשמל

רן דנאי, מנכ"ל יוניון מוטורס, מסר היום: "תחילת שיווק ה- PRIUS PLUG-IN מביאה לראשונה לציבור הישראלי את טכנולוגית העתיד, המאפשרת ליהנות מהשילוב האולטימטיבי בין יתרונות הרכב החשמלי לבין שימושיות וגמישות מוכחות של הטכנולוגיה ההיברידית שזכתה להצלחה עולמית. TOYOTA היא המובילה העולמית בתחום ההנעות החלופיות, ומקפידה על כך שהטכנולוגיות החדשות שהיא מציעה יהיו מבוססות על שימוש יומיומי נוח, קל ופשוט ללא מגבלות ואילוצים, וללא צורך בביצוע שינויים באורח החיים ובהרגלי הנסיעה".

על פי התוכניות האסטרטגיות של TOYOTA, מערכת ה-PLUG-IN תהווה את הפתרון האופטימאלי ל-10-20 השנים הקרובות ובעתיד צפויה גם להציע טכנולוגיה זו בדגמים נוספים.
AKIHIKO OTSUKA, המהנדס הראשי להנעות חלופיות ב- TOYOTA העולמית, התבטא בנוגע לנושא זה: “אינני מאמין שבשנים הקרובות רכב חשמלי מלא יוכל להוות תחליף לרכבים היברידיים ו-PLUG-IN".

TOYOTA נשענת על ניסיונה המוכח בהחדרת טכנולוגיות חדשות בענף הרכב ובפריצת הדרך המוצלחת שעשתה בנושא ההנעה החלופית, עם תחילת ייצור המוני של רכבים היברידיים. מאז שנת 1997, עת החלה TOYOTA בשיווק המוני של מכוניות היברידיות, נמכרו בעולם מעל ל- 4 מיליון מכוניות היברידיות, בראשן ה- PRIUS האייקונית עם 2.7 מיליון מכוניות. בשנה האחרונה ניצב הרכב במקומות הראשונים בטבלאות המכירות העולמיות.

מאז הצגת הטכנולוגיה ההיברידית בישראל, עם תחילת שיווקה של ה-PRIUS בארץ בשנת 2004, מסרה יוניון מוטורס למעלה מ- 10,000 מכוניות מדגם זה. בשנה שעברה הצטרפה ל- PRIUS ול- AURIS ההיברידית, גם ה– YARIS ההיברידית ובסה"כ מסרה TOYOTA  בישראל בשנת 2012 בלבד כ-2,300 מכוניות היברידיות. 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים