סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
TOYOTA MIRAI: זוכת "חדשנות בתחום הרכב" של העשור
דף הבית >> ארכיוני האתר (המשך) >> ארכיון המשך 17 >> TOYOTA MIRAI: זוכת "חדשנות בתחום הרכב" של העשור
6-10-15
TOYOTA MIRAI: זוכת "חדשנות בתחום הרכב" של העשור
 
• נבחרה על-ידי "CAM - המרכז הגרמני לניהול רכב" אשר דירג את 100 החידושים המובילים בתחום הרכב
• המחקר מבוסס על השוואה של למעלה מ- 8,000 חידושים בתעשיית הרכב בעשור האחרון
Plug-in TOYOTA Prius, אשר הושקה ב- 2012, זכתה במקום השלישי בדירוג

 

 
מכונית המימן Toyota Mirai זכתה בפרס "חדשנות יוצאת דופן בעשור האחרון" על פי המרכז הגרמני לניהול רכב (CAM)Germany‘s Center of Automotive Management’s , אשר דירג את 100 חידושי הרכב המשמעותיים ביותר בעולם.

עם מסירות ראשונות באירופה בשבועות הקרובים, בגרמניה, דנמרק ובריטניה, מכונית הסדאן המונעת באמצעות מימן ומציעה נתוני פליטה אפסיים מסמלת את תחילתו של עידן חדש בעולם הרכב.

על מנת לבצע את הדירוג, צוות ה- CAM, שבסיסו בעיר Bergisch Gladbach ובראשותו עומד פרופ' ד"ר סטפן ברצל ((Bratzel, בחן מקרוב למעלה מ- 8,000 חידושים בתעשיית הרכב בשנים  2005-2015. החידושים דורגו על פי מידת הרלוונטיות שלהם לשוק ולענף, כמו גם רמת החדשנות שלהם.

הזוכה במקום הראשון היא מכונית הסדאן הראשונה בעולם המבוססת על הנעת מימן אשר מיוצרת כבר בייצור המוני וזמינה לציבור הרחב. המימן הופך לחשמל עם הספק של 114 קילוואט ו 155-כ"ס. רכבי תא הדלק הם בעלי פליטת מזהמים אפסית ופולטים במהלך הנהיגה מים בלבד. השימוש בהם נוח בדומה לכלי רכב רגילים והם בעלי יכולות של נסיעות ארוכות הודות לטווחי הנסיעה ותדירות התדלוק, הדומים לאלו של מכונית בנזין.

TOYOTA Prius Plug-in Hybrid אשר כבר נמכרת גם בישראל, היא מנצחת נוספת בדירוג ה- CAM.. רק 2.1 ליטר דלק נדרשים לכל 100 קילומטרים, הבאים לידי ביטוי בפליטה של 49 גרם בלבד של CO2 לקילומטר. TOYOTA Prius Plug-in Hybrid דורגה במקום השלישי ברשימת 100 החידושים המשמעותיים.  
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים