סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
Elantra i35 Hyundai – מכונית הסדאן המשפחתית של יונדאי תשווק מעתה עם מערכת התרעה של מובילאיי
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 13) >> Elantra i35 Hyundai – מכונית הסדאן המשפחתית של יונדאי תשווק מעתה עם מערכת התרעה של מובילאיי
4-8-14
כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל תחל לשווק את ה-Hyundai Elantra i35, מכונית הסדאן המצליחה של החברה בתוספת מערכת ההתרעה של מובילאיי. מערכת ההתרעה תתווסף לשתי רמות הגימור Inspire ו- Supreme וללא שינוי במחיר.
 
חברת מובילאיי פיתחה מערכת למניעת תאונות דרכים בעזרת טכנולוגית ראייה מלאכותית מתקדמת הסורקת את הכביש בכל עת ומתריעה באמצעים קוליים וויזואליים על סכנות אפשריות בזמן אמת. המערכת מזהה ומבחינה בכלי-רכב, הולכי-רגל, רוכבי אופניים ואופנועים, סימוני נתיבים ותמרורים עד 105 מטר קדימה ובמפתח של 40 מעלות. הטכנולוגיה הייחודית של מובילאיי עוזרת למנוע התנגשויות ותאונות דרכים שמקורן בחוסר תשומת לב או באירוע בלתי צפוי.
 

i35 מעתה גם עם מערכת מוביליי למניעת תאונות דרכים

ההתרעות שמציעה מערכת מובילאיי אשר תותקן ב- Hyundai Elantra i35 הן בסכנת התנגשות בהולכי רגל ורוכבי אופניים (באור יום בלבד). התנגשות חזית-אחור ברכב שלפנים בדרכים עירוניות ובין עירוניות, התרעה על סטייה מנתיב או ירידה לשוליים ללא כוונה מעל 55 קמ"ש ואי-שמירת מרחק מן הרכב שלפנים.   
 
דוידי פיאמנטה מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל מציין כי תוספת מערכת המובילאיי בדגמי ה- i35 Elantra Hyundai מציבה אותה כמשפחתית הבטוחה בישראל. יחד עם מערכת מולטימדיה מתקדמת, פתחי מיזוג ליושבים בספסל האחורי, ואבזור עשיר מדובר בחבילה משתלמת, בטוחה ומאובזרת" הוסיף פיאמנטה
 
דגם ה- Inspire במחיר של 128 אלף ₪ כולל חלון שמש חשמלי, מראות חיצוניות עם קיפול חשמלי, הגה בעל שלושה מצבי היגוי (FLEX STEER) כולל מצבי נוחות, רגיל וספורטיבי, פתח מיזוג ייעודי למושב הנוסעים האחורי ותאורת יום קבועה הנדלקת עם התנעת הרכב (DRL).
 
דגם ה- Supreme במחיר של 130 אלף ₪ כולל בנוסף לאבזור בדגם ה – inspire, חישוקי מגנזיום, מפתח חכם, כפתור הנעה ללא מפתח, מושב נהג חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת ותא כפפות מצונן.
 
שני הדגמים כוללים מערכת מולטימדיה הכוללת מסך מגע צבעוני  8 אינץ', דיבורית בלוטוס ומצלמת נסיעה לאחור.
 
ל – Hyundai Elantra i35  אבזור בטיחותי עשיר הכולל בין היתר 6 כריות אויר, מערכת בלמים עם  ABS  ו- EBD וכן מערכת בקרת יציבות ESP. עוד ברכב, ביטול הנעילה המרכזית במקרה של תאונה. 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים