סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
63 ח"כים מכל שדרות הכנסת בקריאה לראש הממשלה: הורד את מחיר הדלק
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> 63 ח"כים מכל שדרות הכנסת בקריאה לראש הממשלה: הורד את מחיר הדלק
1-2-11
גלי הביקורת והזעם על העליות התכופות במחירי הדלק הגיעו גם לכנסת.עצומה שמוליכה ח"כ רונית תירוש מקדימה קוראת לראש הממשלה להוריד את מחירי הדלק.

עליית מחירי הדלק מביאה אחריה גל של עליות מחירים בכל מגזרי המשק ואת הפגיעה העיקרית סופגים כרגיל מעמד הביינים והמעמד הנמוך.

דומה כי גם הציבור הישראלי הנחשב בדרך כלל כציבור אדיש, שאינו שש לצאת לרחובות, נקעה נפשו מהעליות המסחררות במחירי הדלק. נראה כי הפעם הוא אינו מתכוון לעבור לסדר היום נוכח עליות המחירים הבלתי פוסקות. 

המחירים אינם עוצרים. רק בתחילת החודש עלו מחירי הדלק בשיעור גבוה והנה נרשמת היום (1/2/11) עליה נוספת בעליית הדלק, עליה המביאה את מחיר הבנזין לשיא כל הזמנים.

כ-60% ממחיר הדלק הינו מיסים.
הדלק בארץ מפוקח ע"י מינהל הדלק ומחירו נקבע לפי מחירה של חבית נפט באגן הים התיכון ושער הדולר בעולם. המחיר מורכב מבלו בסך 3.09 ש"ח, מע"מ בסך 16%, הוצאות שיווק של 0.43 ש"ח, תוספת 0.13 ש"ח עבור שרות,  2-3 ש"ח   תוספת למילוי עבור שירות בחגים, שבתות ולילות.

מחירי הבנזין בארץ יקרים כ-30% יותר ממהמחירים הנהוגים ב-15 מדינות גוש היורו.

 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים