סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
65 מליון ש"ח - התקציב השנתי למאבק בתאונות דרכים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> 65 מליון ש"ח - התקציב השנתי למאבק בתאונות דרכים
17-5-11
במעמד ראש אגף התנועה החדש – ניצב ברונו שטיין, מנכ"ל הרשות הלאומית-מר רון מוסקוביץ' ור' אגף תכנון של מ"י – ניצב דוד קראוזה , נחתם הסכם התקציב השנתי למאבק בתאונות הדרכים . 
 
הסכם התקציב בס"ך 65 מלש"ח , נחתם בתום מסכת דיונים בין הגופים בהם סוכם על תגבור האכיפה בכבישי ישראל והעצמת הנוכחות של ניידות התנועה לצד הגברת תהליכי המחקר וניתוח המגמות בתחום התנועה, כחלק מהמאבק העיקש והמשותף לצמצום תאונות הדרכים וההיפגעות בהן .
 
ר' אגף התנועה-ניצב ברונו שטיין , סיכם מעמד זה , באומרו :  "אגף התנועה יעשה הכל בכדי לקדם בכל דרך אפשרית את המאבק בתאונות הדרכים ואנו שותפים מלאים למטרה זו" .
 
מנכ"ל הרשות – מר רון מוסקוביץ , ציין אף הוא: "כי הרשות הלאומית הינה שותף אסטרטגי המקדם בברכה עשייה משותפת לצמצום הקטל בכבישים ואין ספק שפעילותו של אגף התנועה משפיע במיישרין על תחום זה .
 
ניצב דוד קראוזה סיכם ואמר : " מדובר בהסכם חשוב בעל ערך עליון אשר יסייע בפעילות הברוכה להפחתת היקף תאונות הדרכים
וחומרתן " .


   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים