סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
שר התחבורה הנחה את החברה הלאומית לדרכים (מע"צ לשעבר) לטפל במוקדי הסיכון בהתאם לחומרתם ודחיפותם
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון חדשות >> שר התחבורה הנחה את החברה הלאומית לדרכים (מע"צ לשעבר) לטפל במוקדי הסיכון בהתאם לחומרתם ודחיפותם
14-10-10
שר התחבורה והבטיחות בדרכים, ישראל כץ הורה היום (יום חמישי) למנכ"ל משרדו, יעקב גנות לבחון מיידית את נתוני דוח מוקדי הסיכון ברשת הכבישים הבינעירונית בישראל שהוגש למשרדו על ידי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
 
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים פרסמה אתמול דוח חדש, הכולל ממצאים והמלצות לשיפורים בטיחותיים ב- 174 נקודות, שהוגדרו על ידה כמוקדי סיכון, מתוך 500 מוקדים שנסקרו על ידי מהנדסי הרשות.
 
השר כץ הנחה את מנכ"ל משרדו לבחון את נתוני דוח הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מול נתוני צוות בינמשרדי מיוחד שהוקם לפני מספר שנים במשרד התחבורה לטיפול במוקדי הסיכון ולגבש סדר עדיפויות לטיפול בממצאים שהתגלו.
 
יצויין כי צוות "מוקדי הסיכון" שמינה משרד התחבורה כולל נציגים של משרד התחבורה, החברה הלאומית לדרכים (לשעבר מע"צ), הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומשטרת ישראל.
 
השר כץ הורה לחברה הלאומית לדרכים למפות את מוקדי הסיכון ולטפל בהם  על פי רמת חומרתם ודחיפותם, בהתאם ליכולת הביצוע והתקציב.
 
על פי הנחית שר התחבורה, החברה הלאומית לדרכים תדווח למנכ"ל משרד התחבורה אחת לחודש על קצב התקדמות הטיפול במוקדי הסיכון.
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים