סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
בקרוב, רשיון נהיגה כבר בגיל 16 ו-9 חודשים
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 2) >> בקרוב, רשיון נהיגה כבר בגיל 16 ו-9 חודשים
29-11-11
הקדמת הגיל להוצאת רשיון נהיגה הינה רק שארית מרפורמה מקיפה שיזם משרד התחבורה בנושא לימודי הנהיגה.

התכנית המלאה כללה הורדת הגיל להוצאת רשיון נהיגה בד בבד עם הקמת מלני"ם (מרכזי לימוד נהיגה) בכל רחבי הארץ בהם ילמדו התלמידים גם תאוריה וגם שיעורים מעשיים בלימודי נהיגה.

עקב ביקורות מכיוונים שונים באשר ליעילות הרפורמה, הוחלט במשרד התחבורה להקפיא את הקמת המלני"ם לתקופה בלתי מוגבלת ולהחיל רק את החלק של "רשיון נהיגה מדורג", דהיינו, הקדמת הגיל להוצאת רשיון נהיגה ובמקביל הארכת משך הלווי של הנהג החדש.

רבים הם הגורסים כי את לימודי הנהיגה והבטיחות בדרכים יש ללמד בבתי הספר התיכוניים כחלק מתוכנית הלימודים הרגילה ומשרד החינוך הוא זה שצריך להיות אחראי על ישום התכנית.

הקדמת הגיל תלווה בהשגחה של נהג ותיק לתקופה כפולה מכפי הקיימת עתה.
בשלשה החודשים הראשונים לאחר קבלת רשיון הנהיגה ילווה  הנהג החדש ע"י נהג ותיק בכל זמן שינהג (ביום ובלילה), בשלשה החודשים הבאים, ילווה הנהג החדש רק בלילה ע"י נהג ותיק. כמו כן, רשיון "נהג חדש" יהיה למשך שנה וחצי.

          
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים