סיוע למעסיקים באיוש קציני בטיחות  |  הטבה לחברי האיגוד-השתלמות מקצועית בנושא אבטחת מטענים בעלות מופחתת  |  איגוד קציני הבטיחות בתעבורה מברך את השרה מרב מיכאלי ומאחל לה הצלחה בתפקידה החדש כשרת התחבורה  |  הצעה לספקים המעוניינים להציג מוצריהם ו/או שרותיהם בפני ציבור קציני הבטיחות  |  היכנסו גם לדף הפייסבוק של האיגוד  |               
_________
 

  

        
 
רוצה לברר את מספר הנקודות שנרשמו לחובתך או בעלויות קודמות על רכב? בקרוב: עמדות ממוחשבות בקניונים, ובסניפי הסופר פארם
דף הבית >> ארכיוני האתר >> ארכיון (המשך 4) >> רוצה לברר את מספר הנקודות שנרשמו לחובתך או בעלויות קודמות על רכב? בקרוב: עמדות ממוחשבות בקניונים, ובסניפי הסופר פארם
12-6-12
חידוש במשרד התחבורה. נהגים שעברו עבירות תנועה יוכלו לברר את מספר הנקודות שנרשמו לחובתם, באמצעות עמדות שירות ממוחשבות שמשרד התחבורה החל להציב בימים אלה בכל רחבי הארץ.
 
בנוסף לכך יוכל כל נהג לקבל תדפיסי מידע מפורטים על הבעלויות הקודמות של כלי הרכב שברשותו. כך למשל, בפעם הראשונה, יוכל רוכש רכב פוטנציאלי לראות אם הרכב היה רשום בעבר על שמה של חברת ביטוח.
 
זיהוי המשתמשים במכונות השירות האוטומטיות יעשה באמצעות כרטיס אשראי של בעל הרכב.
 
ועדת הכספים של הכנסת אישרה היום (יום שלישי) לגבות אגרה בסך עשרה שקלים עבור העלויות הנדרשות להנפקת תדפיסי המידע הניתנים בעמדות השירות הממוחשבות.
 
יצויין כי במסגרת הרפורמה שיזם השר כץ בתעריפי הרישוי, מי שמנפיק כפל רישיון נהיגה או רכב באמצעות העמדה הממוחשבת או המוקד הטלפוני של משרד התחבורה, משלם 28 שקלים בלבד, במקום 54 שקלים למי שיעדיף לעשות זאת במשרדי הרישוי.
 
בנוסף לכך ניתן לחדש רישיון נהיגה או רכב, ללא תוספת עמלה, באמצעות מכונות השירות החדשות. כמו כן בוטלו האגרות המשולמות כיום עבור הנפקת רישיון נהיגה לנהגים חדשים והאגרה עבור הנפקה חוזרת של רישיון הנהיגה.
 
על פי תכניתו של שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ, יוצבו במהלך החודשיים הקרובים יותר מ- 50 עמדות שירות אוטומטיות בכל רחבי הארץ.
 
עד כה הוצבו שבע מכונות שירות אוטומטיות, במשרדי הרישוי בחולון, בני ברק, כרמיאל, חיפה, ירושלים ובאר שבע וכן בקניון סירקין בפתח תקוה. בימים הקרובים יוצבו מכונות נוספות בקניון הדרים שבנתניה ובקניון סי-מול שבאשדוד.
 
בשבועות הקרובים יוצבו מכונות אוטומטיות ב-42 סניפי סופר פארם בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת. מכונות אלה יספקו שירות במשך 10 שעות לפחות בכל יום. חלקן יספק שירות 24 שעות ביממה.
 
השירות החדש יאפשר לשפר באופן משמעותי את השירות לציבור ויפחית את העומס על משרדי הרישוי. עמדות השירות האוטומטיות יאפשרו לחסוך זמן יקר ללא צורך להגיע למשרדי הרישוי.


 
   


   


  


 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
   חזור למעלה כל הזכויות שמורות לאיגוד קציני בטיחות מקצועיים בתעבורה   טל: 03-6390149   פקס: 03-6872214
 
לייבסיטי - בניית אתרים